Sayfa 865/1001 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dünki olayla fıratı bitirdiler gibi
    CEVRESEL AÇIDAN MERAK ETMEYİN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ. Olan kayıp madencilere olmuştur.
    Çevreci arkadaşları rahatlatmak için yazıyorum.
    Bu ve bu gibi hadiselerden sonra çok şey yazılır ,çizilir. Masal nakaratı gibidir. Az gittik uz gittik.......
    Sonuçta aynı noktaya varılır.
    Benim çökme anında gözlemlediğim, olayın bir heyelan olduğu doğrultusun da. Yani her hangi bir işlem yapılmamış maden sahası.
    Hiç bir atık tepeye taşınmaz.
    Endişe veren kısmı kayan toprağın ;biriken atığı bir yerlere sürüklemesidir.
    Bundan da endişe duymak bana göre yersizdir.
    Nedenini niçin ini öğrenmek isteyen,44 sayfa buyursun okusun.
    https://altinmadencileri.org.tr/wp-c...07/siyanur.pdf
    Neden altından KANADA firmaları çıkıyor sorusunun cevabı da, te 450 milyar öncesine dayanıyor.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    CEVRESEL AÇIDAN MERAK ETMEYİN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ. Olan kayıp madencilere olmuştur.
    Çevreci arkadaşları rahatlatmak için yazıyorum.
    Bu ve bu gibi hadiselerden sonra çok şey yazılır ,çizilir. Masal nakaratı gibidir. Az gittik uz gittik.......
    Sonuçta aynı noktaya varılır.
    Benim çökme anında gözlemlediğim, olayın bir heyelan olduğu doğrultusun da. Yani her hangi bir işlem yapılmamış maden sahası.
    Hiç bir atık tepeye taşınmaz.
    Endişe veren kısmı kayan toprağın ;biriken atığı bir yerlere sürüklemesidir.
    Bundan da endişe duymak bana göre yersizdir.
    Nedenini niçin ini öğrenmek isteyen,44 sayfa buyursun okusun.
    https://altinmadencileri.org.tr/wp-c...07/siyanur.pdf
    Neden altından KANADA firmaları çıkıyor sorusunun cevabı da, te 450 milyar öncesine dayanıyor.
    yanıldığın kısmı söyleyeyim arkası siyanürlü su dolu çukur yani o çukuru açmak için kullanılan toprak o bölgeye yıkılmış ayrıca işlenmiş toprak var yani elenmiş toprak gibi düşün o yüzden içerisinde ne kaya varne topak topak yıkılıyor
    işlenmiş toprak balçık gibi akarak kayıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

adamın açıklamasını okudum savcı ve binaliye Allah belanızı versin diyor 10 a yakın
    altınada yazdım sadece bu adamı alırlar diye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hidrojen siyanür, 25 °C'de kaynayan renksiz acıbadem kokusunda bir sıvıdır.

Ümit Özdağ Erzincan İliç'teki Siyanür Kokusunu Anlattı! 'Acıbadem Kokusu Gibi...'

Hava kokuyorsa iş bitmiştir, geçmiş olsun.

Efendim, bu zotasyum siyanür zeherli değil deyecekler, siyanür toprağa hem de suyla beraber karıştığında hangi siyanür bileşikleri oluşacak, Allah bilir.
    Başka bir başlığa yazmıştım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Benim videolarda gördüğüm, böyle bir hafriyat dağının çöküp akmaya başlaması.

Altın ve gümüş harfiyatında bırakın kayayı, ufacık taş bile bulunmaz.

Önce maden cevheri kırılır, elekten geçer ve daha sonra değirmenlerde toz haline getirilir.

Bu altın veya gümüş cevheri tozu su ve siyanür ile dev havuzlarda karıştırılarak bulamaç haline getirilir.

Daha sonra elektrolizle altın veya gümüş ayrıştırılır, kalan atık dev havuzlarda çökertilir.

Benim Eti Gümüşte gördüğüm aşamalar böyle gerçekleşiyordu, fakat o dallarda eğitimim yok eksik bir şeyler yazmış olabilirim.

Bence o harfiyatın bu kadar akışkan olmasının sebebi bu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
    Bu iş siyaset yapacağız diye cıvıtılıyor. Halk yanlış bilinçlendiriliyor.
    Bakın altın üretiminde esamemiz yokken, tüketiminin de dünya 3. yüz. Bu yüzden ülkede Au üretimine paralı maşalar tarafından hep ket vurulur.
    Detaylar burada yazıyor
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Alt%C4%B1n_%C3%BCretimi
    Siyanur her yerde vardır. İlaçlarda bile kullanılıyor. Kışın kar üstüne serpilen tuzda oldukça fazladır.

Madencilikte kullanım
    Madencilikte siyanür kullanımı 1880'li yıllara dayanmaktadır. Özellikle altın ve gümüş üretiminde kullanılan siyanürün, kapalı devre sistemler ile kullanımı gerçekleşmektedir. Üretim sonucu oluşan atıklardaki siyanürü uzaklaştırmak INCO prosesi gibi çeşitli prosesler ile mümkündür. Madene uygun planlama, yönetmelikler ve günümüz teknolojisi ile siyanürün taşıdığı riskler ortadan kaldırılmaktadır.
    Bura da yazan
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Siyan%C3%BCr
    Mesleğim olduğundan yazdım. Hiç bir siyasi yaklaşımımım yoktur.
    Amacım bilgili arkadaşlarımı kahve kültüründen kurtararıp,bilinçli olmaya sevk etmektir.

Sayfa 865/1001 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •