Sayfa 867/992 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Parsan yatırımcısı 30 küsür senedir adam olmamış kağıdı alıp adam olacak diye bekliyoruz ya ne diyeyim 2022 de endeks uçarken endekse ayak uyduramayan kağıda vay borcu bitecek vay arsası satılacak falan diye bir kılıf bulduk patron faktörünü atladık kabahat bizim bu adamlara güvenilemeyeceğini söyleyenlere rağmen anlamadık...
    Katılıyorum

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Kardeşim inanarak aldık bir halt olmadı istersen bu defa inandığın tersini yap gel al şu adi hisseden
    Al demek küfür gibi

3.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Al demek küfür gibi
    Yok ya sayın vallis le 3 yıl önce beraber girdik sayılır hisseye çok emeği oldu teknik olarakta onu kaybetmemek adına dedim. Birde daha önce gideceğine sabredersek kazanacağımız o kadar inandıkki öyle aldık. Artık bu hisseye olan inancımızı yitirdik ya belki iyi olur diye nasıl olsa %10 aşağıdan almış olacak

Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Yok ya sayın vallis le 3 yıl önce beraber girdik sayılır hisseye çok emeği oldu teknik olarakta onu kaybetmemek adına dedim. Birde daha önce gideceğine sabredersek kazanacağımız o kadar inandıkki öyle aldık. Artık bu hisseye olan inancımızı yitirdik ya belki iyi olur diye nasıl olsa %10 aşağıdan almış olacak
    Saolasın anlıyorum. Düşen bıçağı tutmak istemiyorum.
    Hele bir durulsun bakıcam. Tebin satışlarının bitmesi lazım. Uzun süre mal toplamıştı.
    Şimdi dağıtıyor. 200 günlük basit ho 51,50 larda. Gelirse orda bir miktar alırım.
    Ama bu düşüşle açıkcası düzgün patronların hisselerine bakacağım. Bundan da numunelik bulundururum.

5. Arsa potansiyeli öne cıkmalı . Yada iyi bir spekulator tahtayi darmadagin etmeli . Bu akbabalarla iş zor . Bir ileri iki geri doner durur .

Bilancoyu makyajlamislar millete cakabilmek icin sanirim . Yeniden degerleme vs ile .

Parsan parsan olarak kar yazamiyor sorun bu elektrkli araclar yayginlasinca ne uretecek bu . Orasida ??

Insaat demirine gecsinde kisa vade deprem bolgesine iş yapsın . Oda moruklarla olacak iş degil .

Bizim 3 kurus paramiz yillarmz bagli . Morugun icinde hicbirseyi yok on numarada hayati var . Dusse ne ciksa ne ona

6. Tkfen benzeri yapilasma lazim . Okullu etrwfinda . Adam zaten istese istedigi kdr mal alır . Bizde destek atalim genel.kurulda geregini yapsin . Tabi isterse yoksa iki gozude topraga bakan moruklarin icinde yillar heba olacak

7. Parsan onun çıraklık hissesiydi. Kalfa oldu usta oldu level atladı. Ne işi var bu şirketle (zihniyetle). Petkim gibi hissede 300 milyona yakın lotu vardı en son baktığımda. Bu sığ tahtada ne yapacak.

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Tkfen benzeri yapilasma lazim . Okullu etrwfinda . Adam zaten istese istedigi kdr mal alır . Bizde destek atalim genel.kurulda geregini yapsin . Tabi isterse yoksa iki gozude topraga bakan moruklarin icinde yillar heba olacak

8. Bu tahtada hem mal toplanıyor hemde çorba parası için hiç basılmayacak yerlerde basıp tahtada trade edip çorba pesindeler.

Zeytin + moruk ortaklığı
    Fon + moruk dönemi oldu

Tahtada dalga dümen hiç bitmiyor el ilahci tayfalarin tüm tahtaları böyle

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 867/992 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •