Sayfa 87/193 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 689 - 696 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bilakis metroda alıma devam ediyor,12 40 itibariyle 300bin almış görünüyor,gerçi işyatda da 500bin satış var, bu kimin acaba? :)
    başkanın geçmiş işlemlerini bilen diğer oyuncular tetikte bekliyorlar..en ufak bir satışta küçük yat.lar da ellerindekini satarlar..başkanın bu tahtada bugün satışı çok zor olur,satış yapsa da hacimsiz iner..bu durum kendisinin de işine gelmez..malları elinde patlar...geçmişte çalıştığım bir yerde söylenen bir söz vardı''' ona 3 defa şey olacaksa bana 5 defa şey olmasına razıyım'''... güzel olan sizin dünkü paylaşımınızdaki hissenin düşüşüne rağmen para girişinin olması...selametle.... y.t.d.

2. Hem ana yatirimci hem hisse satiyor(ky.ye korku salmak bu) hem tahta kisa marjda altta ustte baski lotlari ile tutuluyor; ky. ye boyle bir mal yedirme modeli yok...Dip yada dibe yakin fiyatlarda bu tur operasyonlarin niyeti hep ters kosedir...Bakiniz metro ky. kalmamasina ragmen milyon lotlar aliniyor güya ky.den...metro da ky. mi kaldi gunlukcu ky. haric peki metroda kimden aliyor bu lotu :) avgyo da simdi kimlere satiyorsa gün gelip onlar ky. rolunde galibe mali geri iade eder; bu arada yeterli fiyati gorunce ayni ky. hesabi uzerinden asıl ky. ye mali yukler tabi o gunler hisse alimi ile show yapar galipcim...algikar selale sabir sart...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. galipcim milyonlari satarken birden bire türeyip alim yapan ky. nerede :) galipcim top cevirmese 17 dk da bukadar islem oluyor :) belki bunun bile bir kismi gomlekcidir... bu gun 16 ve ustu kapanislarda doji oluşur...umalim da öyle olsun...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. gozumuz aydin sopa bitti :) kaat ustunde metro yatirimi sifirlandi galipcim; kucuk bir miktad seker uzerinde patronicede var azcik...bakalim bu sefer kim sahip cikacak sahipsiz lotlara :)

6. ayten hanim da %2.78 yani 2milyon lot var. bunun disinda blok satisa konu olacak lot kalmadi... bakalim simdi plan ne...

7. 15 de kapatarak doji olusumunu engelledi. demekki daha ayten hanimdaki 2milyon lotun blok satisida olası...beklesmeye devam 1 altina sarkarsa 3te 1 nakitide maliyetlenip artik olusumu beklicez...

bu gyo nun suan insaati yok yani kriz bizi vurdu diyemeyiz. avturla dile getirilen ortak proje iptali oldu sadece. bu tiflis otel projesine de gyo olarak avgyo yu katarmi galip bilemem lakin bir haber şart...yoksa baski devam edece gibi...

yarindan itibaren ögle arasi mola kalkiyor...ayrica yeni pazar adlari gundemde. yeni pazar kriterleri tahtanin sermayesi, likidite(yani ortalama hacmi) ; tahtadaki ky. orani gibi kriterler var...bakalim biz nerde olacaz...hacim fena degil ky. en azindan hesaplara dagilan ky. cok :) sermaye eh diyelim...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 87/193 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •