Sayfa 87/124 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. ben borsacı degilim.lakin bir borsacı arkadaştan duymuştum borsanın 3 altin kurali vardır.tavandan mal satilmaz ,tabandan mal alınmaz, nakit kraldır.
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Uzman 61 gelsede ıkı kelime yazsa. . Taksime ne zaman gelecek bekliyorum halen gelmedi.
    Halen daha gelmedi bu vatandaş gelmeyecekse haber etsin :kahkah:..önce 50 TL olacaktı sonra 70 tl hatta 100 tl bıle olabilirdi. Ses ver..!! Bırde fonlar alıyordu.. ben malım diye bağıracaktı..uzmanlarla çalışıyormuş.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Yılbaşı sofrası bedavaya geldi. Tesekkurler arzum bir daha görüşmemek üzere.

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    Bologna // İstanbul
    Gönderi
    227
     Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Bu yazıyı dün yazabirmiydin tavan tavan gidiyordu nereye gideceği belli değildi bugün düşmüş yorum yapıyorsun bende halka arzdan aldım ama bu kadar dusmusken insanların canı sıkkın amacın ne birşey bildiğini mi sanıyorsun taban olmuş kağıda yorum yapmışsın bilmiş gibi
    Yeterli alıcı toplandığında malı kilitlerler...

Bu 3. tavan da olabilir, 10. tavanda...

Malı kilitlerinde yazdım/yazacaktım...

"şükürler olsun, bu çakallara rızkımı devretmedim 32 yıldır"

Umarım az bir kayıpla ders alır, bu tahtalarda dolaşanlar...

NOT= BİST'de en az 100 şirket var, bu çakalların mal devretmeye uğraştığı...
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Halen daha gelmedi bu vatandaş gelmeyecekse haber etsin :kahkah:..önce 50 TL olacaktı sonra 70 tl hatta 100 tl bıle olabilirdi. Ses ver..!! Bırde fonlar alıyordu.. ben malım diye bağıracaktı..uzmanlarla çalışıyormuş.
    Hocam sanırım öldü, vurma istersen artık :)

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    Bologna // İstanbul
    Gönderi
    227
     Alıntı Originally Posted by kiraz Yazıyı Oku
    Yeterli alıcı toplandığında malı kilitlerler...

Bu 3. tavan da olabilir, 10. tavanda...

Malı kilitlerinde yazdım/yazacaktım...

"şükürler olsun, bu çakallara rızkımı devretmedim 32 yıldır"

Umarım az bir kayıpla ders alır, bu tahtalarda dolaşanlar...

NOT= BİST'de en az 100 şirket var, bu çakalların mal devretmeye uğraştığı...
    Bist 30 dışındaki hisselerin fiyatını bile bilmem.(hatta sadece 20 şirketi takip ederim.)

ARZUM'da 53 kat talep dediklerinde takibe aldım ne yapacaklar diye...
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. İlk mesajım bu başlığa nasip oldu. Ben de çok şükür yılbaşı harcamamı çıkarmış oldum ama aklımdaki soru bu Arzum sahipleri nasıl elindeki hisseleri satmışlar? 6 ay şartını hangi methodla aşmışlar bilen var mı? Eğer böyle satılabiliyorsa bundan sonraki arzlara katılmayı düşünmüyorum..

8. Moralinizi bozmayın millet, bugün binlerce kişi girdi, büyük bir kısmını küçük yatırımcı aldı, zararına satacak değil, elinde olanda zaten az karla çıkmayı göze almaz, ben de aldım 1500 TL zarar var, korku dağları yaratmaya çalışıyorlar. Önümüzdeki hafta yabancılar toplamaya başlar bu hisseyi. KRVNGD gibi olmaz.

Sayfa 87/124 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •