Sayfa 87/165 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1316 madde; 689 - 696 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Beyler yyapi bi haber var ortadoguenerji hissemi 120milyon acaba kapitala borc verip tahsisli sermaye acip sermayemi yukseltip bi haberi yorumlayan olursa iyi olur

2. Icimden bi ses acilacak diyorum issallah

3. Borsaya tekrar açılsın.
    Kapital Yatırım Bankası olsun.

4. Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde, önemli nitelikteki işlem tanımına giren Ortadoğu Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 128.700 adet 1.287.000 nominal değerli paylarının 120.689.790 TL(Yüzyirmimilyonaltıyüzseksendokuzbinyediyüzdoksa nTürk Lirası) bedel ile Yeşil Holding A.Ş.'den alımı pay sahiplerinin onayına sunuldu. Yapılan oylama neticesinde oybirliği ile kabul edilmiştir.

Haber bu. 21 Ağustos toplantı sonucu.

aslinda, burda elde edilen yer degistiren bir nakit var...birde kottan atilan gelecegi parlak beklentili bir kphol var...tkuru eksi oz sermayeden bedelli ile 150 bine dayandi.. bu paranin birkismi ni kp holdinge kullanmamak icin gercekten insan kaninin siyaha donmesi lazim....benim inancim yuksek ihtimalle buyuk ayak sesleri ile belkide normal pazar yada daha iyisi gip pazarina donecektir...tkuru gipte onu unutmamak lazim..bu benim gorusumdur.

6. patron yeşil acaba biste muracaat ettimi

7. Carizma kardes etmemisler daha randevu bekliyorlarmis sirketi aradim 1ay 1sene icinde diyorlar gozaltindaki sirkete nasil yatirdiniz diyorlar isimiz cok zor umurlarinda degil imkb ve spk dilekceler yazalim bunlar bi cacik yapmiyor dertleri basindan askin yandik bir daha tobe yip mi gip mi adiler altin dolar uctu acimasizlarmis

8. Kamil bey insan bi cikar sosyal medyadan hissedarlara bilgi verir ne olacagi belli adamin bence hic umrunda degil belki haberi yoktur yesil holding yesil yapi yatirimcilari hic okumazlarmi buralari ansizin sirket kapndi neymis diger ortak sirket riski muz cumhuriyeti

Sayfa 87/165 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •