Sayfa 873/896 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883 ... SonSon
Arama sonucu : 7164 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Bugün benim telefona %20 ye yakın Yen'i bir zam yaptı.
    Hem faturadan tırtıklıyor hem burada kağıttan tırtıklıyor,
    Hadi biz sahipsiz bizi kandırıyorlar da bu 600 yabancı ortağı nasıl kandırıyorlar ona şaşıyorum.
    Adamlar dolar bazında 5 kat zarar ettiler hiç sesleri çıkmıyor. Bu film in sonunu çok merak ediyorum.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bugün benim telefona %20 ye yakın Yen'i bir zam yaptı.
    Hadi biz sahipsiz bizi kandırıyorlar da bu 600 yabancı ortağı nasıl kandırıyorlar ona şaşıyorum.
    Adamlar dolar bazında 5 kat zarar ettiler hiç sesleri çıkmıyor. Bu film in sonunu çok merak ediyorum.
    Maalesef Tcell yarın satılmayacak
    Önce bilanço güzelleştirilmeli
    Global kule halka arz edilmeli
    Superonline halka arz edilmeli
    Dijital banka onayı gelmeli.
    Bu süreçte dökülen mallar toplanmalı..

Kimse yarın zengin olmayı beklemesin

3.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku

Bu halka arz manyaklığı varken arz etmeyecekse ne zaman yapacak, bence kuleyi ve Superonline iyi paraya arz edilebilir o zaman Tcell 3 haneleri görür belki.
    Bu çeyrek bilanço iyi gelir muhtemelen, epey zamlar bindirildi zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bugün benim telefona %20 ye yakın Yen'i bir zam yaptı.
    Enflasyon altı bir zam, devlet enflasyon ile mücadelede kullaniyir bunu. Satılması lazım gitmesi icin

5.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Enflasyon altı bir zam, devlet enflasyon ile mücadelede kullaniyir bunu. Satılması lazım gitmesi icin
    Bu arada buraların alım için güzel forsat olduğunu düşünüyorum. Geçen hafta ŞimşekAmerikada innyaptigi toplantıların kısa zamanda .dönüşünün olacağını dusuniyirm. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku

Bu dedikleriniz çok doğru. Ancak bir başka gerçek daha var.
    Kasada para kalmadı ve çok büyük ihtiyaç var. İyi bir müşteri bulunursa ve bu bahsettiğiniz değerler de dikkate alınarak her an Varlık Fonundaki payın bir miktarı satılabilir . Bu sürpriz olmaz. Körfez ve ABD reklamlarında en önde bulunan şirket olduğunu düşünüyorum, herkesin umudunun bittiği i yerde bir sürpriz vardır,..
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bu dedikleriniz çok doğru. Ancak bir başka gerçek daha var.
    Kasada para kalmadı ve çok büyük ihtiyaç var. İyi bir müşteri bulunursa ve bu bahsettiğiniz değerler de dikkate alınarak her an Varlık Fonundaki payın bir miktarı satılabilir . Bu sürpriz olmaz. Körfez ve ABD reklamlarında en önde bulunan şirket olduğunu düşünüyorum, herkesin umudunun bittiği i yerde bir sürpriz vardır,..
    Bunun pek sürpriz yapmaya niyeti yok gibi görünüyor. Zaten satılması gibi bir durum olacaksa bunu hareketlerinden anlarız. Nemalanmak isteyen çok olacaktır. Ama ne demişler, tekkeyi bekleyen çorbayı içer

8. Şirket gömlek değişir gibi genel müdür değiştiriyor. Canım şirket KIT e dönüştü eriyir gün geçtikçe. Biran önce değeri daha fazla düşmeden satılsa bari.aksi halde bir zamanlar telekomünikasyon düştüğü duruma doğru hızlıca yol alıyor. Ytd

Sayfa 873/896 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •