Sayfa 876/905 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886 ... SonSon
Arama sonucu : 7239 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Zaten satan demedim satacak olan dedim dikkatli okursan. Daha önceki yazılarında 1 adet bende mevcut demişsin. Yazdıklarımda mantık hatası olup olmadığını tabana satış verdiğin zaman görebilirsin. İstersen deneyebilirsin. Evet ne sen beni tanırsın ne de ben seni, zaten tanısak ne farkeder tanımasak ne farkeder. Biz yatırımcıyız ve öyle de kaldık bu hissede. Forumu da sadece bilgi alışverişi olarak kullandık. Madem forumu eğlence amaçlı kullanıyorsun, sana iyi eğlenceler.

2. çok zorlama ömer kardeş.satan satar alan alır.bu gün alıcı olmaz.... yarın satıcı kalmaz...bu tahta çok şeye gebe.

3.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    çok zorlama ömer kardeş.satan satar alan alır.bu gün alıcı olmaz.... yarın satıcı kalmaz...bu tahta çok şeye gebe.

Zorlama yok. Herkes bir şeyler yazıyor. Ben de yazıyorum. O kadar. Ben de katılıyorum çok şeye gebe olduğuna

4.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Zorlama yok. Herkes bir şeyler yazıyor. Ben de yazıyorum. O kadar. Ben de katılıyorum çok şeye gebe olduğuna
    o zaman bindiğin dalı kesmeye gerek yok.

5. Kimse ağlamasın. Ben marslının yazması üzerine yazmayı bırakıyorum. İleride görüşmek üzere. Olacak olan olurrrr

6. İşkur da 1 aralık 2023 itibariyle neredeyse, bir aydır işlem olmamış olacak. Eğer bir ay işlem görmeyen hisse serbest marja geçer teorisi doğruysa gelecek haftada işlem olmazsa işkur serbest marja geçecek.

Ama tahtacı işkurun da , işatr gibi serbest marja girmemesi için bu hafta işlem yapabilir. O yüzden işkur satacak arkadaşların satışları tavandan vermeleri kendi faydalarına olur diye düşünüyorum.

7. 9 milyon tavan güncellenmediği sürece tüm satışların gerçekçi olmadığı düşüncesindeyim

Sayfa 876/905 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •