Sayfa 877/988 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 7903 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Grafik atabilecek varmı arkadaşlar. Herhangi bi destek noktamız kalmışmı bakalım. Patır kütür iniyor aşağı. Bilanço bakacak konuşacak hal bırakmadılar

2. Tesekkürler sn andrei

3. hisse üzerinde inanılmaz bana göre anlamsız bi baskı var. bana göre sebebi bae teslimatlarının bitmiş olması ve şirket tarafından 2. faz ın ne zaman başlayacağının henüz açıklanmamış olması. çünkü son 3 yıldır ciromuzun yaklaşık 3 te birini bae teslimatları oluşturuyor. iveco teslimatları konusunda da piyasa üretim ve satış adetlerinde henüz istediğini alabilmiş değil. çünkü aylık üretim ve satış adetlerinde büyük otobüs kısmında anlamlı belirgin bir artış yok diyebiliriz. bakiye siparişlerden çok fazla yakmadan iyi denebilecek bilançolar açıkladığımızı söyleyebilirim. global borsaların veya bistin negatif seyir izlediği dönemlerde negatif performans göstermesi normal olsa da bistte yaşanan ralliye ayak uyduramamış olmamızın bi açıklaması yok. şirketin bazı durumların neden açıklanmadığı konusuna cevabı rekabet gücümüzü elimizi zayıflatmamak için oluyor. haklılık tarafları olsa da ben artık çok iyi niyet aramıyorum. otokar endekse göre bu kadar kötü performans sergileyecek bir şirket olmamalıydı. ben fazlasıyla sabırlı bir yatırımcı olsamda son dönemlerde beni de fazlasıyla yordu.

4. Tesekkürler sn kartopu

5. Selamlar,

Otkar'ı hep almak istiyordum fiyat hep yüksek geliyordu. Sonunda bugün kısmet oldu portföye ekledim.
    Hakkımda hayırlı olur inşallah.

Kandiliniz mübarek olsun.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 877/988 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •