Sayfa 879/1043 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Arkadaşlarıma nacizane tavsiyem ne olur kağıt alımı yaparken;

Bist 100 grafiğini kontrol etmeden,
    Sektörel endeksi kontrol etmeden,
    Hisseye ait dolar grafiklerini kontrol etmeden,
    Dolar- TL parite grafiğini kontrol etmeden alım yapmasınlar...
    Çok karışık olur bu şekilde deniyor ise en azından alımı düşünülen hissenin dolar bazlı grafiği olmazsa olmaz... En azından onun kontrolünü yapsınlar.
    Sonrasında ''her şey vaktinin esiridir!'' diyerek sabır ve ilgiyle devam etsinler.

Başta Celik Comak olmak üzere emeğini paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. Mevlam utandırmasın...

2.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    Arkadaşlarıma nacizane tavsiyem ne olur kağıt alımı yaparken;

Bist 100 grafiğini kontrol etmeden,
    Sektörel endeksi kontrol etmeden,
    Hisseye ait dolar grafiklerini kontrol etmeden,
    Dolar- TL parite grafiğini kontrol etmeden alım yapmasınlar...
    Çok karışık olur bu şekilde deniyor ise en azından alımı düşünülen hissenin dolar bazlı grafiği olmazsa olmaz... En azından onun kontrolünü yapsınlar.
    Sonrasında ''her şey vaktinin esiridir!'' diyerek sabır ve ilgiyle devam etsinler.

Başta Celik Comak olmak üzere emeğini paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. Mevlam utandırmasın...
    Çok doğru. Ben kısaca ucuz kâğıtta sabırlı olunmalı diyorum . Döviz, Tl olarak karlılık ve defter değerine göre...

3. Birde hissenin büyüme, sektörel gelişmesi ve hikayesi olmalı...

4. haftalık hisse paylaşım

Çelik hocam Banvit 36 lira olmuş . Sen o arkadaş inşallah sana satmıştır. Her zaman senin dediğin gibi sabır yine sabır. Allah’a emanet ol.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Hakan hocam ADEL için düşüncen nasıl. Bugün iyi duruyor ...

6. Sabır konusuna gerçekten katılıyorum arkadaşlar.Arkadaslarinda ve çelik hocamın dediği gibi alıp sabretmek lazım hemen olmuyor diye çıkmamak gerek at yarışı değil borsa lakin ben kendimde bu hataya düştüm ismimin gereği acemi olarak .RYGYO almıstim yazın bir ay önce çıktım gitmiyor diye hatta biraz da zararına sattim kağıt benim çıkmami bekliyormuş mübarek dursam çıkmadan zarari bırak kara da geçmiştim nasibimizde yokmuş demek ki.Ama sabrın sonu selamettir diyoruz ya gerçekten öyle .

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hakan hocam ADEL için düşüncen nasıl. Bugün iyi duruyor ...
    Mebes kardeşim ben de sana bir soru sorayım zahmet olmazsa İNDES ile ilgili düşüncelerini alabilir miyim ??

8.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Mebes kardeşim ben de sana bir soru sorayım zahmet olmazsa İNDES ile ilgili düşüncelerini alabilir miyim ??
    Indes bilançosu çok iyi , karlılık ve büyüme mükemmel. Daha önce incelemiş alıp satmistim şu anda takibimde olmayan hisse , pandemiden artan teknoloji hisselerine göre bence biraz yavaş kaldı. Tekrar akşam ve hafta sonu inceleyip ona gore yazayim . Kolay gelsin ...

Sayfa 879/1043 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •