Onemli Gunler Banner
Sayfa 879/1078 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. https://www.mynet.com/abdulkadir-sel...u-110106548866 danıştay karaını vermiş zaten
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. a.k.selvi yazdıysa doğruluk payı yüksektir...

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    a.k.selvi yazdıysa doğruluk payı yüksektir...
    Açılmayacak olsa harekete geçilmezdi bence...

Her şeye bir bahane olduğu gibi bu da bugünün bahanesi olmuştur...

Teknik olarak herkes zaten bir düzeltme bekliyordu. Bekleyenlere beklenen fırsat verilmiş oldu...

Yarın da can sıkıcı olabilir ama sonrasında işlerin düzeleceğini ümid ediyorum...

Oyun daha yeni başlıyor ve çok hareketli bir oyun...

Koltuklara sıkı sıkı yapışmayanlar saf dışı kalabilir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4. illaki düzetme şart belki ilerisi için daha sağlıklı olacaktır..hayırlısı diyelim

Benim pozisyonumu merak edenler için yazıyorum; hâlen %100 hissedeyim...

Sadece OYAKC 'lerin büyük bir kısmını satarak değişim yamıştım. Bugün biraz daha OYAKC aldım ve elimde kalan az miktarı 2 katına çıkarttım ve önceki posizyonuma göre şu anda %25 seviyesi sayılır, hepsi bu...

Yani, oyuna tam kadro devam...

Elimde 10 farklı hisse var. Dengeli dağılım ve çeşit çeşit...

O nedenle artık korkum yok...

İsteseler de düşüremezler ama sallayabilirler. Bunu görüyor ve buna göre oyuna devam ediyorum. Böyle kuru gürültüye pabuç bırakacak değilim...

Akıllarınca birileri bize blöf yapıp, aba altından değnek gösteriyor. O değneğin ne olacağını herkes çok yakında görecek inşaAllah...

6. hocam takip edebileceğimiz hisse listesi verebilirmisiniz...acaba..teşekkürler

Şu anda hızlandırılmış film gibi hızladırılmış bir borsa izliyoruz...

Hem de ne hız...

En az 3-5 senede olacak hareketler 3-5 ayda gerçekleşiyor...

O nedenle birilerinin bir acelesi ve planı var. Plan devam edecekse sonu iyi olacak inşaAllah...

Elimde net bilgi yok. Çoğu kendi düşüncelerimdir...

Eğer plan bozulursa ve değişirse o zaman kubbe yıkılır ve altında çok canlar kalır...

Şimdi önemli olan; kubbeyi yıkmaya çalışan tarafta mı olunacak, ayakta tutmaya çalışan tarafta mı olunacak?

Kubbe yıkılırsa herkes zarar görecektir ama ayakta kalırsa kaçan kaçmış olacağı için destek verenler faydalanacaktır...

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    hocam takip edebileceğimiz hisse listesi verebilirmisiniz...acaba..teşekkürler
    Liste olmuyor maalesef...

Twitter 'da zaten her gün yeni listeler boy boy sergileniyor...

İşin aslı listeye de gerek yok. Temeline güvendiğiniz, yakinen tanıdığınız birkaç hisseyi alın ve sadece bunlara odaklanın. Eğer her uçana kaçana yetişmeye kalkarsanız, daldan dala konar ama sonunda elinizde hiç bir şey olmaz...

Hissede sebât etmeyi öğrenmemiz lâzım...

Ben OYAKC için 3 sene bekledim ve çok şükür x3 olarak sattım. Yıllar içerisinde aldığım temettüler de cep harçlığı oldu...

Şimdi yeni kadro ile ama bu defa 10 hisse olarak yola devam. Ne kadar daha bekleriz bilmiyorum ama kısmetse çok bekletmez inşaAllah...

Sayfa 879/1078 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •