Sayfa 88/639 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 697 - 704 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    eskiden bi doktor vardı zorlu milleti pohpohluyodu o kayboldu aydın efesi emmim varıdı arada bi müsade isteyip kafa cekmeye gidiyodu o da gayboldu ula fazla içip bi yerde sızdı kaldımı ne
    Kavuncu kardeş çok güldürdün beni,allah da seni güldürsün inşallah.

Ben hissemi sattım ,ondan foruma arada gelip sizlerin yazdıklarını okuyorum.
    Keyfim iyi çok şükür.eğlenmeye devam )
    İyi haftasonları.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Kavuncu kardeş çok güldürdün beni,allah da seni güldürsün inşallah.

Ben hissemi sattım ,ondan foruma arada gelip sizlerin yazdıklarını okuyorum.
    Keyfim iyi çok şükür.eğlenmeye devam
    İyi haftasonları.
    iyi yapmışsın valla sattığına biz satmadıkda ne oldu zararın neresinden dönersen kar sen içmeye devam et rakı içenler öldüde su içen ölmedimi

https://www.youtube.com/watch?v=1VUpnrCxj_4

dinle abi

3. Psikolojik harekat devam ediyor ve saldırı yoğunluğuna da bakılırsa haber yakın.. yemezler canım benim yemezler ...

4.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Psikolojik harekat devam ediyor ve saldırı yoğunluğuna da bakılırsa haber yakın.. yemezler canım benim yemezler ...
    Köküne kadar yedirdiler hepimize adam hala yemezler diyor..allahım sen sabır ver böyle akıl fukaralarina karşı. .

5.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Psikolojik harekat devam ediyor ve saldırı yoğunluğuna da bakılırsa haber yakın.. yemezler canım benim yemezler ...
    hiç sıkıntı değil nisandan sonra bakarlar formlara neden nerde hata yaptık diye Akyurek
     Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Köküne kadar yedirdiler hepimize adam hala yemezler diyor..allahım sen sabır ver böyle akıl fukaralarina karşı. .

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bu zamana kadar yedirdiler haklısınız özellikle bunca zaman bekleyip zararına satanlara malesef yedirdiler...

Bana da yedirdiler maliyeti düşürdüm ama nasıl???

Borç bularak maliyetinin 2 katına gelip satsam dahi zararım çıkmaz...
    Enflasyon kaybı zaman kaybı bankadan çektiğim kredi ve manevi psikolojik kayıp...

Ekonomik durumu iyi olan zararı tolore eden için sorun yok ama benim için ve tanıdığım bildiğim bazı akpazzede için sorun ciddi.
    Bu fiyatlarda ile 0 arasında fark yok derken bunu kastediyorum...
    Hepsini pazartesi vermeye başlasam bu fiyatlarda hiçbir sıkıntımı gidemeyecek. Ana paramın kaybı banka kredisinin ödediğim taksitleri bulduğum el borçları yani koca bir hiç...

Sadece pişmanlık ve telafisi mümkün olmayan maddi manevi kayıplar...
    Ben bu şartlarda sabretmeyip umut beslemeyim de ne yapayım???

Burada umutla sabırla bekleyen arkadaşlari iyi anlıyorum çoğu benim durumumda ya hep ya hiç modunda...

Muglali seni anlıyorum yazdıklarının çoğuna katılıyorum sen yaşanan süreçte haklı olarak eleştiriyor belki de sabır boyutun son noktaya geldiği için zararı göze alarak satıyorsun...

Burada kimseye alın veya satın demedim sadece kendim yukarıda anlattığım sebeplerden beklemek zorunda olduğumu ve bu yüzden ya batana tahta kapanana kadar bekleyeceğimi ya da çıkarsa bunu fırsat bilip maliyetimin üstüne gelene kadar bekleyeceğimi söylüyorum...

Örneğin 100 bin lira olması gereken paran 30 bin ise ve 70 bin daha alacağın varsa 70 bini silmeyi mi göze alırsın yoksa 30 bin bana yeter 70 bin borcu tedarik ederim demeyi mi???

Ben bu durumdayım işte daha nasıl somut örnek verilir bilmiyorum...

Toplantı elbette olacak ve şu an herkesin beklediği o toplantı ve alınacak kararlar...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by beynel Yazıyı Oku
    hiç sıkıntı değil nisandan sonra bakarlar formlara neden nerde hata yaptık diye Akyurek

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nisan olur Mart olur Aralık olur ama inşallah bu yıl bir haber ile ziplayacak...hiçbir hisse herhalde 15 _ 16 ay geriye gidip sabit beklememistir örneği var ise ben bilmiyorum...

Madem PWC bağımsız denetim raporunda şirketin faaliyetlerinin ticari hayatının devam edebilmesi için radikal kararlar alınmasına somut çözüm önerilerine dair bir görüş var toplantı yapılması için tavsiye var...

Toplantı olduğunda laylaylom olmayacaktır.
    Şirketin geleceği sekillenecektir. Ocak ayı ile banka borçları ödenmeye başlayacak bu finansal durum ile odeyemeyecekleri aşikar mutlaka somut adımlar atılmalı...

Ya iş değişikliği olur ya alacak mevzusu cozumlenir yani elle tutulur bir gelişme olmak zorunda...

8. Birçok iddialı yorumlar yazan ve benden belki de 10 kat fazla hissesi olduğunu iddia eden seddulbahir (tradeport) neden bu sessizliğin. .senin hakkında söylenen olumsuz yorumlar gerçek demek ki..

Sayfa 88/639 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •