Sayfa 88/385 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 3079 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Kaçırmışım arada..
    Selka mesajların çok uzun birde..Yanlış anlamada..
    forex den mi işlem yapıyorsun ?

Genelde trendleri doğru biliyorsun.
    Dolarda hala 5.65 den malda olduğunu sanıyordum..
    Değilmişsin..
    ok..
    Rica ederim, bizim buradaki hukukumuz sanırım 5 yılı geçti, yanlış anlayacak hiçbir şey olmaz, canın sağolsun..

Forex den değil.. İng bank çok iyi oranlar veriyor.. İşlemlerim İNG günlük faiz USD al sat ve Hisse yatırım hesabım var..

Erdoğan: "Merkez Bankası faizleri indirdi, daha da inecek. Müjdeyi veriyorum enflasyon da düşecek, bunu da göreceksiniz"

Bu söze inanmayan yine bildiğini okur.

Peki inanan ne yapar?
    A- Dolarda ise,
    B- TL'de ise
    C- Euroda ise

dolar/€ paritesi tarihi diplerinde. Aşağıya gideceği yol kısa, yukarıya yol uzun.
    Dolarcı €'ya geçer mi?

Ya da TL'ye mi geçer? TL varlıklara, mevcut faizden uzun vade mevduat, tahvil veya hisse?

Bendeniz 2018 ağustostan bu yana kademe kademe TL varlıklara geçtim. Beyaaa! 😊🤑
    Allah bereket versin.

3.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Merkez Bankası faizleri indirdi, daha da inecek. Müjdeyi veriyorum enflasyon da düşecek, bunu da göreceksiniz"

Bu söze inanmayan yine bildiğini okur.

Peki inanan ne yapar?
    A- Dolarda ise,
    B- TL'de ise
    C- Euroda ise

dolar/€ paritesi tarihi diplerinde. Aşağıya gideceği yol kısa, yukarıya yol uzun.
    Dolarcı €'ya geçer mi?

Ya da TL'ye mi geçer? TL varlıklara, mevcut faizden uzun vade mevduat, tahvil veya hisse?

Bendeniz 2018 ağustostan bu yana kademe kademe TL varlıklara geçtim. Beyaaa! ����
    Allah bereket versin.
    Sn.0101;

Tüm içtenliğim ile yazıyorum....

USD da yükselişi 250 baz puan daha indirim sonrası muhtemelen Eylül sonu bekliyorum... Pozisyon olarak FULL TL faizdeyim ama euro/USD paritesi diplerde....

2014 Ocak idi sanırım pairte 1,44 USD a gelmişti.. Yani 1 euro 1,44 USD idi.. Yeniden oraya gelmesi için yok uzun..Sanırım 1,11 de şuan .. Kanımca dip...

Yani USD satıp euroya geçmek için süper zaman...

Belki 2 yıl sonra euro/USD paritesi 1,44 olursa USD a geçilir...

Eylulde faiz indirimi beklentim 275-375 baz puan arasi. 16 ya da 17 ye cekmelerini bekliyorum politika faizini.

Hersey bir yana Trump onderliginde kuresel de yaklasan firtinaya karsi umarim gerekli onlemleri aliyordur ekonomi yonetimi. Bir cok onemli gosterge kuresel resesyona bir kac tik uzaklikta oldugumuzu gosteriyor.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Eylulde faiz indirimi beklentim 275-375 baz puan arasi. 16 ya da 17 ye cekmelerini bekliyorum politika faizini.

Hersey bir yana Trump onderliginde kuresel de yaklasan firtinaya karsi umarim gerekli onlemleri aliyordur ekonomi yonetimi. Bir cok onemli gosterge kuresel resesyona bir kac tik uzaklikta oldugumuzu gosteriyor.
    Tospa abem;
    Küresel resesyon bizi ne kadar etkiler?
    Ekonomimiz dunya ekonomisinin %1,3'ü..
    Eğer ulke içi terör ve komşu ülkelerde bir çatışma problemi olmazsa ve dış ticaret isletmelerimiz döviz fiyat desteği ile teşvik edilirse dunya resesyonu bizi etkilemeyebilir.
    Çünkü dünyadaki payımız çok az.

Böyle düşünüyom beyaa! 😊🤔

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Tospa abem;
    Küresel resesyon bizi ne kadar etkiler?
    Ekonomimiz dunya ekonomisinin %1,3'ü..
    Eğer ulke içi terör ve komşu ülkelerde bir çatışma problemi olmazsa ve dış ticaret isletmelerimiz döviz fiyat desteği ile teşvik edilirse dunya resesyonu bizi etkilemeyebilir.
    Çünkü dünyadaki payımız çok az.

Böyle düşünüyom beyaa! 😊🤔
    2000 ve 2008 resesyonlari ne kadar etkilediyse en az o kadar etkiler yine topragim. Gerci Fed resesyonsuz gecis planliyormus. Tarihte bir ilk 😀. Bir cok ulkede durumlar zaten limoni. Abd hapsirirsa topluca grip olurlar.

7. Sabah sabah hayırdır inşallah, niye dikeldi ki bu?

8. Yanlış topiğe yazmışım çok pardon.Sizin memur sabah namazına kalkıyorsa birazdan uyanıp düzeltir,panik yapmayın.

Sayfa 88/385 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •