Sayfa 88/1002 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Karantinada olması gerekirken valiliğe gitti

Rize'de Covid-19 testi pozitif çıkan ve karantinada olması gereken bir kişi valilik binasına girerken yakalandı. Valilik binasına neden gittiği açıklanmayan şahıs hakkında karantina kurallarını ihlal ettiği için yasal işlem yapılarak Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunuldu.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...gitti-6000987/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Düğün yapmak serbest

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Menderes araştırmadan tamamen atma.

Yılmaz Özdil'den çok konuşulacak doğalgaz yorumu

"Ben artık emin oldum Karadeniz'de...

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı

"Karadeniz'de 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi bulundu" müjdesiyle ilgili Yılmaz Özdil

"Aynı müjdeyi daha önce 8 kez vermişlerdi ben emin olamamıştım.

Dokuzuncu kez doğalgazı bulduklarını açıkladılar.

Dolayısıyla ben artık emin oldum, Karadeniz'de doğalgaz var" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, beklenen müjde yi açıkladı.

Erdoğan Türkiye, tarihinin en büyük doğalgaz keşfini Karadeniz de gerçekleştirdi dedi.

Erdoğan, 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi bulunduğunu belirterek Hedefimiz 2023 te Karadeniz gazını milletimizin kullanımına sunmaktır ifadelerini kullandı.

Erdoğan ın verdiği müjde ile ilgili Türkiye nin en çok okunan yazarı Yılmaz Özdil den dikkat çeken bir değerlendirme geldi.

Bizim TV de Lale Özan Arslan ın konuğu olan Özdil, şu ifadeleri kullandı;*Aynı müjdeyi daha önce 8 kez vermişlerdi ben emin olamamıştım.

Dokuzuncu kez doğalgazı bulduklarını açıkladılar. Dolayısıyla ben artık emin oldum, Karadeniz de doğalgaz var.

2007-2013 ARASI DAHA ÇOK PETROL BULDULAR

*Ben aslında seçim itibariyle bu kez direkt benzin bulacaklarını tahmin ediyordum ama kısmetse 2023 te olacak.

*Ben bu doğalgaz bulma meselelerini her seçim öncesinden yazdığım için bugüne kadar bir baktım; buldukları doğalgazları 7 defa yazmışım.

2000-2007 yılları arası kömür buluyorlardı.

2007 den sonra petrol bulmaya başlandı.

2007-2013 arası daha çok petrol buldular.

*Karadeniz de doğalgaz bulunduğunu 2002 den beri neredeyse açıklamayan enerji bakanı yok.

Petrol ve doğalgaz dünya çapında ses getiren ve dünyada teyidi çok kolay bilgiler.

*Doğalgazı buldum dediğinde iki tane seçenek var ya doğalgazı bulmuş oluyorsun gerçekten, ya da dünyada alay konusu oluyorsun.

https://www.gunboyugazetesi.com.tr/y...zde-59355h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Nevşin Mengü'den olay paylaşım:

"Bulunan gazdan fazla verilen "gaz"...

https://www.gunboyugazetesi.com.tr/n...gaz-59351h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

SEÇİM VAR RRRRRRRRR
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

İYİ Hafta Sonları

TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Düğün yapmak serbest

evin karşısında bir cafe var bugün doğum günü partisi varmış orada. Şimdiden süslemişler. Şöyle bir ortamda doğumgünü yapmanın mantığı nedir. Virüs bitsin seneye yaparsın...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 88/1002 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •