Sayfa 882/992 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İng ilginç bir banka o yüzden olabilir ben internetten hesap açtım e-turuncu için hoşgeldin bitti geçenlerde kampanya yapmışlar hoşgeldin verecekler bilgi güncellemek için beni şubeye çağırıyor

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben de ilk hesap acarken bana dediler oyakbank hesabiniz var gelip once onu kapatmaniz lazim. Lan arkadas oyakla ayniysaniz neden kapatmam lazim eger degilseniz sanane oyaktaki hesabimdan dedim. Telefondaki bayan haklisiniz dedi. 😃😃😃 velhasil gittik kapattik.

Ben en guzel hismeti enparadan aliyorum ama onlarda da kampanya vs yok. Fil i enparadan alamam mi hocam?

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ben de ilk hesap acarken bana dediler oyakbank hesabiniz var gelip once onu kapatmaniz lazim. Lan arkadas oyakla ayniysaniz neden kapatmam lazim eger degilseniz sanane oyaktaki hesabimdan dedim. Telefondaki bayan haklisiniz dedi. ������ velhasil gittik kapattik.

Ben en guzel hismeti enparadan aliyorum ama onlarda da kampanya vs yok. Fil i enparadan alamam mi hocam?
    En parada yatırım hesabı yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yeterince oldunuz zaten mustafa ustad sagolun ama banka mkk acmadi neden anlamadim.

Fil almaya karar verirsem parayi garantiye aktarip oradan islem yapacagim artik.
    Garanti varsa, GTL alın gitsin.

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    😃😃😃😃😃😃
    Ustad siz anl alma dersiniz mustafa hoca fil alma der

Simdi gidip dolar alacam. Dolar dusecek. Arkasindan dolar dustu diye faizi dusurecekler...olan yine size olacak. Aranizda anlasin bir ppf ye gireyim 😃😃😃😃
    Hisseye girin

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arsa isi sans isidir ustad. O datcadaki villa 2m e cikti diye arsa yuzde yuz kazandirir diyemeyiz. Bakin ben de bir ornek vereyim

Sizin gibi arsa yatirimcisi bir arkadasik cok tutulan biryerden arazi aldi. Tum muelteahitler pesinde. Bu nazlandi.
    Bir dahaki yil belediye 3 yanini yesil alana cevirdi. Arsaya giden yol vermedi

Sonuc arkadas aldiginin onda birine satacak ama alici yok
    O arsayı satmış olsaydı orası da yeşil alan olmayacaktı, satmadigi için yeşil alan yaptırmışlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,133
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    O arsayı satmış olsaydı orası da yeşil alan olmayacaktı, satmadigi için yeşil alan yaptırmışlar.
    Iste bize Cankiri'da olan budur.
    Geldiler bize 60 tane daire teklif ettiler bizim hissedarlar kabul etmediler.
    Bir kac sene sonra otopark, yesil alan, cami v.s ilan ettiler.
    Itiraz ettik suresi icinde ve yapamadilar.
    Sonra komsu parsellerle birlestirdiler 8 hisseli yer oldu 27 hisseli.
    Simdi de ne gelen var ne giden ne de soran.
    Syg,
    Son düzenleme : Dudu; 09-06-2019 saat: 09:56.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,133
    Darussafaka hayir kurumu Acibadem'deki arsasini imarsiz diye satti.
    Orasi su an Akasya Avm ve residans..
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 882/992 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •