Sayfa 882/996 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    160 200 milyon euro civarı hemde yıllar öncenin parası ile yatırım yapacaksın parsn.

Ama 15.000 M2 kapalı alanı olan omtaş 94.000 M2 kapalı alanı olan parsanin yarısı kadar ciro yapıyor.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şaka gibi gerçekten omtaşa bu sene yapılan 11 milyon euroluk yatırımla parsanın ciroyu geçerler ) parsanın asil çeliği var omtaşı var bir tek 'parsan'ı yok....

2.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    şaka gibi gerçekten omtaşa bu sene yapılan 11 milyon euroluk yatırımla parsanın ciroyu geçerler ) parsanın asil çeliği var omtaşı var bir tek 'parsan'ı yok....
    Malesef öyle sayın rodrigo. Burçelik 1 aydır yükseliyor 40 dan 88.30 a geldi. Bir tek parsan yükselmiyor ne hikmetse paramız pul oldu 3 sene önce ben bunu 30 aldığımda 1kg et 40 liraydı şimdi 340 lira parsan 54 lira Allah da revamı bu ya....

3.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Malesef öyle sayın rodrigo. Burçelik 1 aydır yükseliyor 40 dan 88.30 a geldi. Bir tek parsan yükselmiyor ne hikmetse paramız pul oldu 3 sene önce ben bunu 30 aldığımda 1kg et 40 liraydı şimdi 340 lira parsan 54 lira Allah da revamı bu ya....
    biri sırtlamış götürmüş şimdi gördüm burceyi parsanda alan ertesi gün kara zarara bakmadan satıyor böyle nasıl gidecek seçimden sonra yabancı kurumsal yatırımcılar gelirse bir ihtimal belki ozaman gider

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bazılarınız malsız kaldınız sanırım. Ya da 3-5 lot döneyim derken yerine koyamadınız bir kısmını.Hisse ilk kez bist100 cinsinden bir kafa kaldırmış çok uzun zamandır. Ben Lokman Bey'e bir şans tanıyacağım eleştiri yapmayacağım. Kimbilir Sayın Mertrix, yatırımcının haklı eleştirilerini bu kez belki bir dinleyen olmuştur . Her patronun ufak tefek operasyonları olur ülkemizdeki şirketlerde ama bu işler yapılırken tahtada yatırımcıyı çok fazla ezmemek lazım ya da ezdirmemek lazım. Ezmemek ezdirmemek lazım ki Win Wİn olsun.
    Sayın Şirket Yönetimi tüm iyi niyetli uyarılara rağmen inatla ısrarla tercih ettiğiniz yol yol değil külliyen yanlış. Umarım çok geçmeden anlarsınız, gereğini de yaparsınız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. https://twitter.com/BaykarTech/statu...CxteTtn-AtAAAA

Şunu izlediğinizde içiniz hiç cız etmiyor mu? ne zaman o gizli bu gizli şu ticaret sırrı yerine böyle göğsünüzü gere gere açıklayabileceğiniz bir projenin konu mankeni değil de ana aktörü olacaksınız. Ya da olabilecekmisiniz?

Herşeye bir savunmanız var. Hiç bir şey yapamasam yerinizde olsam şahsi alım yaparım tahtadan olur biter. Yatırımcıyı 200 k ile maymun edenlere bu imkanı tanıyorsunuz ısrarla.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Gizli mizli hikaye bunların TC devletine ve TSK ya faydası olacak işlerde emek vereceğini ben düşünmüyorum.

Alman ekonomisine karsız mal satarak büyük destek oluyor başkada bir cacik olmaz.

Vizyon yok 3 5 emekliye emanet edilmiş şirket

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. kar edip dagıtmaya baslamadıkca surunecek, iste o zaman reel degerinin altına inmeyecek, bilancoları takıp etmeye devam

8. Vizyoner olmaya fikir uretmeye yenilikci olmaya yaşı müsait degil adamın . 30 40 yasinda birinin gorus acisi risk algisi ile 70 80 yasindakinin birmi ??

Sayfa 882/996 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •