Sayfa 883/963 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Kapanışta anlık 130 bin lotu boş kademelere basan fetö bıyıklı yabancı (yersen bankof) bu sahipsiz tahtada her pisliği yapar, 2 gunde kagıdı 2 TL dusurur... 10,77 dip altı felaket olur...

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Almaktan bıktık şu kağıtı artık. Bu ayda alım yapacağız gibi görünüyor. Millet bıkmış durumda kağıttan ama buralardan da satmamakta inat etmiş gibi görünüyor. Buralarda tuttuğu sürece 1 gün mal toplar diğer gün kaptırır bana göre. Biraz yukarı sürse çok kişi satar çıkar diye düşünüyorum ama akla mantığa aykırı bir şekilde mal toplamakta ısrar ediyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Kozalın şu andaki piyasa değerine göre ipek çok ucuz kaldı.
    2-3 tavan alacağımız var bakalım ne olacak?

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Kaç ay önce 15 küsürü görmüş. Kozala bakıyorsun bir de buna bakıyorsun.

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Kozalın şu andaki piyasa değerine göre ipek çok ucuz kaldı.
    2-3 tavan alacağımız var bakalım ne olacak?

kesinlikle haklısınız..

6. Bu hafta koparmalılar artık hep dayak hep dayak artık açıkçı avı moda dünyada...

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Yancı demek yanlış,sonuçta piyasa gerçeği diye birşey var Kozalın piyasa değeri olmuş 18.4 Milyar,bunun neredeyse %25 i ipeğe ait o ne yapması lazım 4.6 Milyar.Bak kozaayı saymıyorum onun da %55 i ipeğin oradan da nerden baksan 3.5 Milyar TL eklesen olur sana aşağı yukarı 8 Milyarlık bir piyasa değeri.Ama bizim ipek nerde 3.5 milyarlarda :D şaka gibi iş resmen.Uğur Ünverin 70 tl hedefi de buna dayanıyor zaten.
    . Aynen ben 6 ay daha tutacağım bu kağıdı en az 50 si var

8. Bugun çıkış gunu yarın tekrar 13 altı dusus gunu gibi.. Al sat tahtası .. Bi gun al ertesi gun sat.. Sana da selam olsun bankof taki bıyıklı..

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 883/963 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •