Sayfa 883/1023 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Valla bulsam 18 den alırim
    Kaçtan gitti sizinkiler Ayhan başkan ?

2. Yarin gece asya da panik olursa ptesi 7.5 dan gevser tahminim

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kapalıçarşı da 6.18 den satıyor dövizciler .

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çek bana 500 liralık, yeni sürümünden olsun.
    Sanmam o fiyata sattıklarını ama alış o fiyatadır.

Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    yanlışlıkla mevduat başlığına atmışım...

sayın rxpu tl mevduatlara birşey olmayacak, banka batmayacak göreceksiniz.. tedirgin olabilirsiniz fakat buna izin vermeyecekler , dolar da yanılmadım, bunda da yanılacağımı düşünmüyorum.

kurumsallar zaten olayı biliyorlar, bireyseller (yani vatandaş) için mutlaka döviz mevduat talebi halinde çözüm bulurlar merak etmeyin
    Bütün kalbimle inşallah diyorum. Türk vatandaşı olarak bunlara zerre kadar güvenim yokken elin yabancısı niye güvensin.
    Bak hiç yapmadığı birşey yaptı. İngilizce bilmeden İngilizce makale yazdırdı. Çaresizlikten başka nedir bu ? Hadi ordan diyene yaklaşmayı denemek. Bak hadi ama nazlanma demek. Ama sen benim müttefikimsin olur mu böyle demek ?
    Bu ABD'ye de çok kızıyorum. Bizim gibi süper güç bir ülkeye hangi hadle. Haddini bil eyyyy ABD.

Kapalı çarşı her zaman bankalara göre daha insaflıdır ama 6.18 bana çok inandırıcı gelmedi...

Forumda da izlerini görüyorum ki maalesef en iyi niyetli insanların bile kulağına kar suyu kaçırdılar. Kendileri açıkça beyan etse bu kadar endişe yaratamazlardı. Yaptıklarını, söylediklerini , alkışlıyorum işin moku çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Yarin gece asya da panik olursa ptesi 7.5 dan gevser tahminim
    Aklın yolu bir aynı düşünceleri paylaşıyorum.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bakalım Pazartesi nasıl bir gün olacak umarım dediklerinizi yapma imkanınız olur. Ben BDDK Cumartesi bankalarla toplantı yapacak haberini duyduğumda çok tedirgin oldum sonra haberin yalanlanmış olmasında bile bir hinlik var diye düşündüm. Haberi yapan sosyal medya değildi dünya gazetesinde yayınlanmıştı galiba yanılıyormuyum !
    Doğrudur toplantı. Yalancılar yalanlamıştır panik olmasın diye.
    Toplantıda ne demişlerdir ? Mobil bankacılık çalışmasın demişlerdir. Bankadan işlem yapmak isteyenlere sistem bozuk deyin demişlerdir. TL döviz vermeyin sakın el koyacak devlet ona göre demişlerdir. Ne diyecekler başka.

Sayfa 883/1023 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •