Sayfa 883/1001 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Bende faiz hassasiyeti yok, para nerde ben orda ama KTM alacağım. Hangi fon kazandırıyorsa alırım.
    Ktm fon başarılı gidiyor. Değişken fonun, katılım versiyonu.

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Ziraatin bu konuda çalışmaları takdire şayan, ziraat yatırım hesabıyla kendi byfleri çok uyguna alınıyor, oradan bi hesap açacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynen, Ziraat pörtföy devlet desteğiyle katılım fonlarında başı çekiyor. Şaşırtıcı bir şekilde, Özel sektör bu konuda geriden geliyor özelliklede islami finans kuruluşları.

Malezya, endonezya, katar, suudi arabistan bu konuda bizden ileride. Abd ve ingilterede de islami hassasiyeti olanlara bizim ülkeden fazla seçenek bulunuyor.

Önümüzdeki yıllarda ülkemizinde islami finansin merkezi olma hedefi var; katılım bankacılığı ürünlerinin pazar payını arttıracaklarını düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Bu katılım hisse yoğun fonlar tam olarak neye yatırım yapıyor hocam?
    Genelde ziraat katılım endeksi ve katılım 50 endeksi hisselerine. Ayrıca kendi danışma kurulundan geçen hisselere.

Örneğin ziraat katılım endeksi kriterleri için ayrıntılı bilgi isterseniz;

https://www.ziraatportfoy.com.tr/TRK/endeks-kurallari

3.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Türkiye eurobondları artı
    Eurobondlar dan bir tanesine bugün satış verdim. Daha fazla bekleyemedim. Uzun tahvilli biri duruyor. Eurobondlar dünde işlem gördü. Yarına açıklanan 2 günlük getiri gibi düşünebiliriz. 0.2 ile 0.4 arası beklentim.

4.  Alıntı Originally Posted by montoya61 Yazıyı Oku
    Eurobondlar dan bir tanesine bugün satış verdim. Daha fazla bekleyemedim. Uzun tahvilli biri duruyor. Eurobondlar dünde işlem gördü. Yarına açıklanan 2 günlük getiri gibi düşünebiliriz. 0.2 ile 0.4 arası beklentim.
    Benim Türkiye eurobondları zararda beklemedeyim. TLE var kârda onunda kâr oranı artarsa satacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Benim Türkiye eurobondları zararda beklemedeyim. TLE var kârda onunda kâr oranı artarsa satacağım.
    Ufak bir zarara sattim ama 20 gün oldu yaklasik birşey kazandırmadı. Bir tanesini tutuyorum. Açıkçası eurobondlardan hiç yüzüm gülmedi. Hep ters zamanda aldım sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Osd fonu son bir aydir alamıyordum salı alış girmiştim bugün alım yapmış.
    Pay bulunur oldu demekki
    Getirisi biraz dustu satanlar vardir
    Gecende 10 gun denedim bi tane.alamamistim

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by montoya61 Yazıyı Oku
    Ufak bir zarara sattim ama 20 gün oldu yaklasik birşey kazandırmadı. Bir tanesini tutuyorum. Açıkçası eurobondlardan hiç yüzüm gülmedi. Hep ters zamanda aldım sanırım.
    Ben ARE den 3k kazandım yaklaşık 35 günde diğerleri DBH AKE ve TLE

8. Tabloda tcd tahmini oran yok

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 883/1001 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •