Sayfa 886/1012 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: Viop LV

yeminle salak bu pala

shortlar fletttt

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Suriye'deki ABD üssüne saldırılar düzenlendi

Suriye'nin Haseke ilinde ABD güçlerinin konuşlandığı askeri üsse, karadan karaya atış yapılan silahlarla 8 saldırı düzenlendi.

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, ABD ordusunun Haseke'nin Şeddadi ilçesindeki askeri üssüne, karadan karaya atış yapılan silahlarla sabah saatlerinde 8 saldırı yapıldı.

Saldırılarda üs ve çevresine roketlerin düştüğü öğrenildi, ancak can kaybı ya da yaralanmaya ilişkin bilgi alınamadı.

Suriye'de son 4 gündür Tenef bölgesi, Irak sınırı yakınlarındaki Malikiyye ilçesi, Haseke ili ve Şeddadi ilçesindeki ABD ordusunun konuşlandığı üslere, aidiyeti bilinmeyen silahlı insansız hava aracı (SİHA) ve karadan karaya atış yapılan silahlarla saldırılar düzenleniyor.

İran destekli gruplar, Fırat Nehri'nin doğu yakasındaki ABD üslerine zaman zaman karaya atış yapılan silahlar ve SİHA'larla saldırılar düzenliyor.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    olay başka yerlere evriliyor dayu..

burası çokomelli...
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

3.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    formül şu +7 çıkış -7 düşüş....
    takip eden sayı ne olmalı?
    +7 olmalı, bakalım olacak mı?
    Bi kere tuttur ya bi kere

Senin bu üst düzey matematiğine güvenip de kontrat alanda hata

7941
    Hayat hoş gerisi boş

7800 altında alıcıyım pala..

keyfin bilir

5. Emlak konut gitmiyor ama endeks gidiyor.
    Enteresan

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bi kere tuttur ya bi kere

Senin bu üst düzey matematiğine güvenip de kontrat alanda hata

7941
    bay döner aldım. sermaye 2 haftada yarıya indi. polis çağırdım bekliyorum.

7. ABD ADR durum

MSCI TUR +1,70

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Geçen sohbette ucuz hisselerde trade yapmayın diyorlardı, onlar zamanını bekliyormuş.

Dönüşün o gün olma ihtimali düşük oluyor. Pahalı ve hacimli hisselerde gün içi trade daha mantıklı ama zamanında satmayınca birden yatırımcı olma riski var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 886/1012 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •