Sayfa 887/1008 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Akbank faizleri force ediyor gibi. Kredi verirken de düşükten veriyor olabilir.

https://www.enuygun.com/mevduat/?gad...kaAt0AEALw_wcB

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Akbank faizleri force ediyor gibi. Kredi verirken de düşükten veriyor olabilir.

https://www.enuygun.com/mevduat/?gad...kaAt0AEALw_wcB
    Bu gün 1 firma adı geçen bankadan 1 yıl vadeli, taksitli %43 faiz oranı ile çok iyi şartlarda kredi aldık dedi,bayan çalışana sordum kredi şartları nedir?
    1 yıl sıra vadeli aldık dedi.
    Dedim ki tekrar şöyle hesap et,10 dk.sonra aradı kem küm diyerek bileşik faizi %66 ya geliyor dedi,dedim 1 daha hesap et,yarın arayım dedi kapattı..
    Piyasada böylesi çok firma var,sonra batıyorlar..

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Bu gün 1 firma adı geçen bankadan 1 yıl vadeli, taksitli %43 faiz oranı ile çok iyi şartlarda kredi aldık dedi,bayan çalışana sordum kredi şartları nedir?
    Dedim ki tekrar şöyle hesap et,10 dk.sonra aradı kem küm diyerek bileşik faizi %66 ya geliyor dedi,dedim 1 daha hesap et,yarın arayım dedi kapattı..

YTD

İlk olarak bana 1 mlyn tl.ye 430 bin faiz var dedi,sonra emin değilim dedi.
    Benim söylediğim şekilde yukarıdaki gibi hesap ederek mesaj attı.
    Neyse yukarıdaki hesaba göre aylık faiz maliyeti %5,5.
    Firma aylık faiz maliyetini %43/12= %3,58 sanıyor.+masrafları var.!
    5,5/3,58=%54 pahalı alıyor ama işte ....

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

YTD
    Geçen SMS geldi 18:00 -24:00 arası %3,21 ile size özel kredi dedi. Agesa sigorta da var. İlk ay vadeli kurtarıyor gibi, sonraki aylarda vadeli faizi düşebilir.

5. S&P görünümü durağandan pozitif yaptı.

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen SMS geldi 18:00 -24:00 arası %3,21 ile size özel kredi dedi. Agesa sigorta da var. İlk ay vadeli kurtarıyor gibi, sonraki aylarda vadeli faizi düşebilir.
    Evet anormal olaylar olmazsa,alınacak acı tedbirlerle enflasyon ve faizler seçimlerden sonra düşme eğilimine girebilir.(bence de)

YTD

7. Enflasyon hesaplamasında internet fiyatlarını da alıyoruz demişlerdi.

A101 destek çıkmış. Saat 21:00 - 09:00 arası geçerli olabilir tabi genelde stok bitmiş de olabilir.

8. 2024 asgari ücret zammı yıllık tek sefer yapılacak deniyor. Saçma olur 2025'den itibaren demeleri lazım. %60 dan aşağı zammı yıllık olarak sendikalar beğenmez bence.

Sayfa 887/1008 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •