Onemli Gunler Banner
Sayfa 887/1024 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    ABD de faizler bu kadar yüksek iken DOW ve NASDAQ nasıl aylarca rekor üstüne rekor kırıyor.

Üstün ekonomi bilginle açıkla bakalım. Biz de nasiplenelim. :-)
    Kimseye hiç bir şeyi açıklamak zorunda değilim.!!
    Anlayan anlar.!!
    Anlamayan bloomberght izlemeye devam eder.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by krossingover Yazıyı Oku
    Herkes kazancına bakar crash crash bıyere kadar yabancı borsada vuracaksa oraya gırer dolarda euroda vuracaksada oraya adamın ısı para senı brnı ıpledıgı yok ınan crasshhhhh

Hayırlısı..
    Yanlıs olmus Bosporus arkadasa yazıyırdum
    Sadecegrafık ksrbkma

Hayırlısı..

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    ABD de faizler bu kadar yüksek iken DOW ve NASDAQ nasıl aylarca rekor üstüne rekor kırıyor.

Üstün ekonomi bilginle açıkla bakalım. Biz de nasiplenelim. :-)
    Faiz borsa ile doğru orantılıdır faiz arttıkça borsa artar,bunu öğrenin artık ,geçenlerde reis anlattı ya,kaç kere anlatacak reis size dinlemiyorsunuz ki )))))))))))

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Ticaret il müdürlükleri bazı zincir marketleri dolaşarak fahiş zamları tespit etmeye ve ceza yazmaya başlayınca, fiyatlar jet hızıyla eski yerine gelmiş. Demek ki isteyince oluyor. Vatandaş bugüne kadar neden sahipsiz bırakıldı ?

15 gün önceden İstanbula gitmek için Nilüfer turizm den e-bilet aldım. Sabah 07 de otobüs kalkacak diye saat 06:30 da otogara geldim. Saat 06:50 de '' teknik sebeplerle 07 servisimiz iptal edilmiştir.'' diye sms geldi. Yahu bu nedir ? Koskaca firma yedek otobüs yok mu felan , bir ton tartışma.... Otogar müdürlüğünden resmi belge istiyorum durum tespiti için nafile. Polis - ben karışmam, görev alanıma girmiyor diyor. Yani vatandaş sahipsiz. Bilet paramızı verdiler def ettiler.

6. Papazı salın belki iyimserlikle bizde dolarese tekrar satmamak üzere döneriz.

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Papazı salın belki iyimserlikle bizde dolarese tekrar satmamak üzere döneriz.
    28 yıldır zaten çıkıyor dolar

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Faiz borsa ile doğru orantılıdır faiz arttıkça borsa artar,bunu öğrenin artık ,geçenlerde reis anlattı ya,kaç kere anlatacak reis size dinlemiyorsunuz ki )))))))))))
    bu kurla bisti 350.000 e çıkartmaları lazım ytd

Sayfa 887/1024 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •