Sayfa 888/993 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. Vaybe adamlar 7 bin liraya coban bulamiyorlar

https://eksisozluk.com/7-bin-tl-maas...0482?a=popular

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,654
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kaynak, TÜİK mi acaba?
    ...Neden olmasın

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Evi satma nedenim para kazanmak değil. Apartmanda 8-9 u Suriyeli olmak üzere 30 dairenin 20 den fazlası kiracı yönetici beş yıldır seçime gitmiyor beş yıldır satıp gitmeye çalışıyorum. Evin tavanı harita gibi su lekesi var. Suriyeliler evin duvarını suyla yıkıyor. Ayrıca hemen hemen her evin su borusu patlak çoğunlukla herkesin evine su akıyor. Kiracı olduğu için çoğu ev sahibi yaptırmıyor. Koridorlarında sıvalar patlamış leş gibi nem kokuyor. Apartman ahır gibi. Beş yıldır çözemedim. Evin banyo WC salon antre de tavanda akma var. Apartmanda bir kaç kişi deprem testi yaptırıp yıktirmak istiyor. Kamyon tır geçerken apartman sallanıyor. Yönetimini geçimi aidat. Birkez dahi binmediğim asansör parası ödemeden bıktım. Her yıl bin lira sadece asansör parası ödüyorum. Beş yıldır satamdim Ağustos ta 225 bin verseler satardım apartman da kavga var bir kaçı deprem testine sokarsa geçmez apartman baştan aşağı akıyor. Su boruları değişmesi gerekiyor ama ilgilenen yok. Üstüne Suriyelilerin duvarı yıkaması. Onlarda böyle bir alışkanlık var. Engelli halimle beş yıldır çözemedim. Fırsat bu fırsat satıp kaçmak istiyorum. Sorun engelli girişi olan ev. Buda zaman ile olacak. Evi satmak hiç de kolay değil. Beş yıldır satamadigim ev. Benim için bir şans olacak.
    Şu verdiğin örneklerle bu daireyi istediğn rakama satman mümkün değil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,654
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şu verdiğin örneklerle bu daireyi istediğn rakama satman mümkün değil
    Evladiyelik bırakabilir,herzaman böyle olacak değilya,saklasın samanı gelir zamanı

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Evi satma nedenim para kazanmak değil. Apartmanda 8-9 u Suriyeli olmak üzere 30 dairenin 20 den fazlası kiracı yönetici beş yıldır seçime gitmiyor beş yıldır satıp gitmeye çalışıyorum. Evin tavanı harita gibi su lekesi var. Suriyeliler evin duvarını suyla yıkıyor. Ayrıca hemen hemen her evin su borusu patlak çoğunlukla herkesin evine su akıyor. Kiracı olduğu için çoğu ev sahibi yaptırmıyor. Koridorlarında sıvalar patlamış leş gibi nem kokuyor. Apartman ahır gibi. Beş yıldır çözemedim. Evin banyo WC salon antre de tavanda akma var. Apartmanda bir kaç kişi deprem testi yaptırıp yıktirmak istiyor. Kamyon tır geçerken apartman sallanıyor. Yönetimini geçimi aidat. Birkez dahi binmediğim asansör parası ödemeden bıktım. Her yıl bin lira sadece asansör parası ödüyorum. Beş yıldır satamdim Ağustos ta 225 bin verseler satardım apartman da kavga var bir kaçı deprem testine sokarsa geçmez apartman baştan aşağı akıyor. Su boruları değişmesi gerekiyor ama ilgilenen yok. Üstüne Suriyelilerin duvarı yıkaması. Onlarda böyle bir alışkanlık var. Engelli halimle beş yıldır çözemedim. Fırsat bu fırsat satıp kaçmak istiyorum. Sorun engelli girişi olan ev. Buda zaman ile olacak. Evi satmak hiç de kolay değil. Beş yıldır satamadigim ev. Benim için bir şans olacak.
    Öncelikle Allah yardımcın olsun...
    Ev hangi şehirde ....

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İstanbul Valiliği :
    kayıtlı olmayan kaç milyon.!!!????
    Ringonun ahırı yaptılar ülkeyi.!!
    Sınırlardan günde binlercesi elini kolunu sallayıp girip çıkyor.!!!
    Yürütmenin Başı.!!!
    BOP eş başkanı.!!!
    Verilen görevini yerine getiriyor.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Öncelikle Allah yardımcın olsun...
    Ev hangi şehirde ....

H
    Konya Selçuklu da

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Ekonomi batmış durumda.!!!

BüyükResimde döviz.!!

Tüm diğer varlıklardan daha iyi.!!
    Koruma aracıdır.!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!