Sayfa 888/912 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Bunun hakkını vermesi lazım Rızacığımın. O, bu işlerin piridir netekim...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Bağlı ortaklığımız BND Elektrik Üretim A.Ş. nin 2021 yılı ilk dokuz aylık döneminde 14.564.057 kWh olan elektrik üretimi 2022 yılı ilk altı aylık dönemde % 40 artarak 20.337.472 kWh olarak gerçekleşmiştir.
    Ben olsam 6 mWh'lık GES yatırımını BND Elektrik'e satıp halka arz ederdim. Borsadaki bir çok elektrik şirketinin kapasitesi bunun altında ve piyasa değerleri milyarlarca Tl...Rızacığım bu görüş ve önerimi değerlendirmenin tam zamanı, hazır enerji şirketleri revaçta iken aklını kullan abicim. Bundan güzel hikaye mi olur ?...
    Son düzenleme : Hissedarxd; 24-11-2022 saat: 13:07.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. ÖZIŞIK İNŞAAT VE GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. yüzde 92 cemaşın ,karı nasıl acaba Hissedarxd.

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ben olsam 6 mWh'lık GES yatırımını BND Elektrik'e satıp halka arz ederdim. Borsadaki bir çok elektrik şirketinin kapasitesi bunun altında ve piyasa değerleri milyarlarca Tl...Rızacığım bu görüş ve önerimi değerlendirmenin tam zamanı, hazır enerji şirketleri revaçta iken aklını kullan abicim. Bundan güzel hikaye mi olur ?...
    IŞIKLAR ENERJİ YATIRIM HOLDİNG adında IEYHO borsada ismi olan bir şirketi var. Adam gibi beklenti bile satsalar simdi fiyatı bunların 2.5 değil 250 tl olurdu..

YTD..

5. Bir sürü ekipman alındı, GES yapıldı vs vs. Yılsonunda şunların "gerçeğe uygun" değerlemesini yaptırsalar PD/DD hoop 1 in altına düşecek. Valla resmen komedi...

6. Rızacığım şu hisse alıp satma işini bıraksa da şirketin önünü açacak girişimler yapsa, Türk Cumhuriyetlerini dolaşsa yeminle ikinci SASA olur. Ama heyhat, seans izlemek almak satmak genlerine işlemiş adamın...Yazık ediyor hem kendine, hem şirkete hem de yatırımcılarına...

7. Avrupa enerji krizi ile boğuşurken, Çin mallarına damping vergisi gelmişken, 6 mWh kurulu güç GES ile yardır git işte...Kağıdın her yeri beklenti ...

8. Satışlar geçen yıla göre %120 artarken Brüt kâr % 300 artmış. Bu durumu geride yazmıştım arkadaşlar. GES'in faaliyete geçmesi ile birlikte maliyet tarafı giderek düşecek ve kâr marjı artacak. Kısacası kullandığı enerji bedavaya geldi ve müşteri portföyünü azıcık geliştirse milyar TL kârlar içten bile değil...Yok, illa kağıt al sat....Ah Rıza ah !...

Sayfa 888/912 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •