Sayfa 89/639 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 705 - 712 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. arkadaşlar ben ne olur ne bıter bişey bilmiyorum 2015 den beri borsadayım para kaybettim kazandığımda oldu ama genel olarak eksıdeyım berbat biz zamanda borsaya girdim başımıza gelmeyen seçim savaş kredi notu düşmesi 15 temmuz vs kalmadı herneyse.
    bu donemde zaten zor durumda olduğunu dusundugum akyurek te her firma gibi zarar gördü sonrasında banka borç yapılanmasına gitti ve itfalarıda günü gününe ödüyor mu ödüyor şimdi batacak adam borcunu ödemez batar geçerdi bunu yapmadı benim görüşüm budur yani tek dayanak noktam budur birde 2018 bilmem kaçıncı ayına kadar 5 milyon lot geri alım sözü var yani şirket borsada son kurşunlarını da atmadı yani mesela bir toplantı yapıp planı açıklayabilir yeni bir kaç iş veya farklı sektörde iş yapabilir FETO cu ****lerden kalan market vs alabiliriz vs diyebilir..üst pazara çıkmak için başvurup iktidar gücü vs ile üst pazara çıkabilir...yani bu haberler nabzı durma noktasında olan firmaya nabız getirir mi? getirir ...iyi tarafından bakmak zorundayız bakmassan satar ******olur gideriz bu en basiti zaten

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Köküne kadar yedirdiler hepimize adam hala yemezler diyor..allahım sen sabır ver böyle akıl fukaralarina karşı. .
    Akıl fukarası sana benzer ben senin gibi satacam diyip sonra hisseyi kötülüyecek kadar en azından akıl tutulması yaşamıyorum...254000 alisida satacacam oldum bittim diyenler yazmistir muhtemelen...sistematik olarak kötülemeye devam ediyorsun.. ben bu fiyatlardan alıcıyim gücüm yettigincede alacam ...yüksek maliyetli arkadaşlara sabir dilerim...dibin dibi yoktur derler ama yaa çıkacak bu kağıt yada gene çıkacak batmadan önce ...ben toparliyacagini düşünüyorum...bekleyip görecez...sende kötülemeye bir ara ver motorun soğusun...

3. ne yapacaklarsa bir an evvel yapsınlar toplantı mı yapılacak ne yapılacaksa ..ondada inandırıcı olmaları lazım ve akıllı ayakları yere basan tutarlı bir plan çıkarırlarsa bişeyler olur ama bunun işe yaradığının da görülmesi lazım birde hisse geri alım çok önemli 1-2 milyon şimdi alsalar burada zor durumda olanlar bari nefes alırdı.

4. Son atimlik bir hamle kaldı. Borsa da bir miktar daha param var şimdi silver hissesindeyim.
    Daha önce escom bossa kozaa iheva da elde ettiğim kar ile akpaz alıp maliyet düşürmeye devam etmiştim şimdi dediğim gibi silver için beklemedeyim oradan kar yazarsam yine 3_ 5 bin lot alım yapacağım bu kez bir tık ileri gidip vakit daraldığı için 20 bine kadar alma durumum olacak bu fiyatlarda devam ederse maliyet en az 3 kademe daha düşer inşallah tünelin ucunu göreceğiz bir umut bekleyeceğim bakalım hayırlısı ne olacak...

Bu hafta bir sürpriz yapsalar da şu haberi yollasalar ortalık şenlense...

İyi Akşamlar
    Forumu 20 sayfa geriye giderek okudum..neler yazilmis bir bakayım dedim..Genelde 3 konu üzerinde aynı şeyler yaziliyor..
    __ sirketler borçlarını yapilandirabilirler..Bu öyle zor bir durum degil..Genelde bankalar bu konuda anlayış gösteriyor..Eğer ki bankalar bu borçları tahsil edemezler ise görev zarari yazıp bir kısmını vergiden düsebiliyorlar..
    Önemli banka ile borç yapilandirmasi degildir..Zamanı geldiğinde bu borcu ödeyebiliyormu..Bunu görmek lazim..Şirket kendi çıkardığı borçlanma senedini ödüyor..Bu alacaklı kurumlar kimler genelde yabancı kurumlar veya kuruslari...isterse ödemesinler.siringa ile kanını cekerler..
    __diğer bir konu ise hissede spekülatör varmi..gözaltı pazarında spekülatörler işlem yapmazlar..Ölü bir pazar...Anlık işlem olmayan hissede spekülatör bulunmaz...Sadece şirket patronu veya adamı tahta yapıcı olur..
    __Patron hisseleri sıfır maliyetli halka arz etti..2 liradan halka arz ettiği hisseleri 30 kurustan geri alsa vede dükkanı kapatiyorum dese.patron zarardami.tabiki hayir..Hemde çok yüklü bir kar elde etmiş olur
    .2 liradan halka arz et..30 kuruştan geri al..aradaki hisse başına 1.70 lira güzelim karı cebe indir..Bazı arkadaslar yok patronun veya spek elinde çok mal var..mecbur spekülatif yükselecek diyorlar..Bu düsünceler ancak kendini tatmin eder..hisSe zaten 2 sefer 30 kuruştan 50 kuruşa cikmis...Daha ne olacak.%60 yakın spekülatif çıkış olmus..
    __Borsada birileri kazanacakki.birileri kaybetsin..sen kazanirsan..Mali senden alan kaybediyor....

_borsada en meşhur iki yalan vardir..Maliyet düsürme vede uzun vadeli yatirimci olun yalanidir...Bunu yatirimcilara iyi yediriyorlar..

__Ben borsa hayatımda sirket kasisindan borç adı altinda calinan paranın geri döndüğünü görmedim..pel mümkün degil...Bunu bir şekilde yok ederler...Zaten bu borç için ne bir teminat.nede bir garanti verilmis...
    _Ben bir taraf degilim...Sadece forumu okudum. ..birşeyler yazayım dedim..Kesinlikle başka bir niyet yoktur..

6.  Alıntı Originally Posted by deliizmir Yazıyı Oku
    İyi Akşamlar
    Forumu 20 sayfa geriye giderek okudum..neler yazilmis bir bakayım dedim..Genelde 3 konu üzerinde aynı şeyler yaziliyor..
    __ sirketler borçlarını yapilandirabilirler..Bu öyle zor bir durum degil..Genelde bankalar bu konuda anlayış gösteriyor..Eğer ki bankalar bu borçları tahsil edemezler ise görev zarari yazıp bir kısmını vergiden düsebiliyorlar..
    Önemli banka ile borç yapilandirmasi degildir..Zamanı geldiğinde bu borcu ödeyebiliyormu..Bunu görmek lazim..Şirket kendi çıkardığı borçlanma senedini ödüyor..Bu alacaklı kurumlar kimler genelde yabancı kurumlar veya kuruslari...isterse ödemesinler.siringa ile kanını cekerler..
    __diğer bir konu ise hissede spekülatör varmi..gözaltı pazarında spekülatörler işlem yapmazlar..Ölü bir pazar...Anlık işlem olmayan hissede spekülatör bulunmaz...Sadece şirket patronu veya adamı tahta yapıcı olur..
    __Patron hisseleri sıfır maliyetli halka arz etti..2 liradan halka arz ettiği hisseleri 30 kurustan geri alsa vede dükkanı kapatiyorum dese.patron zarardami.tabiki hayir..Hemde çok yüklü bir kar elde etmiş olur
    .2 liradan halka arz et..30 kuruştan geri al..aradaki hisse başına 1.70 lira güzelim karı cebe indir..Bazı arkadaslar yok patronun veya spek elinde çok mal var..mecbur spekülatif yükselecek diyorlar..Bu düsünceler ancak kendini tatmin eder..hisSe zaten 2 sefer 30 kuruştan 50 kuruşa cikmis...Daha ne olacak.%60 yakın spekülatif çıkış olmus..
    __Borsada birileri kazanacakki.birileri kaybetsin..sen kazanirsan..Mali senden alan kaybediyor....

_borsada en meşhur iki yalan vardir..Maliyet düsürme vede uzun vadeli yatirimci olun yalanidir...Bunu yatirimcilara iyi yediriyorlar..

__Ben borsa hayatımda sirket kasisindan borç adı altinda calinan paranın geri döndüğünü görmedim..pel mümkün degil...Bunu bir şekilde yok ederler...Zaten bu borç için ne bir teminat.nede bir garanti verilmis...
    _Ben bir taraf degilim...Sadece forumu okudum. ..birşeyler yazayım dedim..Kesinlikle başka bir niyet yoktur..
    Senin yazdıklarına kalırsak üçün birini aldık o zaman ...

Desene külliyen battık...

Yaptığın tespitler bence yerinde umarım yine de vicdanlı bir patron olurda 5 milyon lot sözü ile bir üst pazara çıkmak için başvuru haberi yollar yoksa arazi olan paradan umudum yok...

Spek konusunda size katılmıyorum çünkü bu hisseye fiyat açısından yön veren birileri var onun spek olduğunu düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by deliizmir Yazıyı Oku
    İyi Akşamlar

Helal olsun.yazdıklarının hepsinin altına imzamı atarım.seddulbahir ve uhacettepe gibilerin yanında senin gibi objektif yazanların yazıları çok daha değerli benim için ...yoksa hergün bir hayal ve yalanın peşine insanları sürüklemeye devam edecekler insanları. Bu şirket adam gibi şirket olsa patronların da azıcık onur ve gurur olsa 2014 de genel kurulda alınan hisse geri alim kararını uygular. Doruk tacı diye cukkaladiklari parayı şirketin kasasına koyar soyadlarını verdikleri şirketi kepaze etmez herkesin beddua almazlardı.bu saatten sonra da hicbirseyin değişeceğini ve iyi olacağını dusunmuyorum.tabi seddulbahir daha iyi bilir.sahi nerede o hic ortalikta gözükmüyor. ..��

8.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Helal olsun.yazdıklarının hepsinin altına imzamı atarım.seddulbahir ve uhacettepe gibilerin yanında senin gibi objektif yazanların yazıları çok daha değerli benim için ...yoksa hergün bir hayal ve yalanın peşine insanları sürüklemeye devam edecekler insanları. Bu şirket adam gibi şirket olsa patronların da azıcık onur ve gurur olsa 2014 de genel kurulda alınan hisse geri alim kararını uygular. Doruk tacı diye cukkaladiklari parayı şirketin kasasına koyar soyadlarını verdikleri şirketi kepaze etmez herkesin beddua almazlardı.bu saatten sonra da hicbirseyin değişeceğini ve iyi olacağını dusunmuyorum.tabi seddulbahir daha iyi bilir.sahi nerede o hic ortalikta gözükmüyor. ..��
    Aramızdaki fark hisse sahibi olup zararda olduğum halde umudumu canlı tutmak...

Yoksa senin söylediğin birçok şey de hemfikiriz...

Burada ben pozitif sen negatif yazdığın için kimse merak etme hisse alıp satmaz...

Zaten aklı olan durduk yerde gelip D grubunda olan bir hisseye bulaşmaz buradaki ky lerin tahminen % 80 ve üstü zaten D grubuna alınmadan hisse sahibi olup elden cikaramayanlar... satıp kurtulanlara saygım sonsuz ama sen cidden sınırları zorlayıp hakaret ediyorsun ve Akpaz hissesi olup senin gibi negatif yazan başka bir şahıs yok asıl şüphe uyandıran dikkat çeken sensin...

Spek misin patronun adamı mı bilemiyorum...

Bizler herseyin fazlasıyla farkındayız burası er meydanı kaybetmek de kazanmak da bizlerin vereceği kararlar ile kendimize ait...

Ne yani sen satıyorsun diye ben mi suçluyum ... hisseyi alırken bana mı sordun??? Kelin ilacı olsa başına sürermiş bilsem ben almazdım...

Emin ol benim yorumlarım sebebi ile bu hisse ne çıkar ne düşer sen rahat ol ve yineliyorum kimse de gelip buradaki yorumlara bakarak D grubunda olan bir hisse almaz...

Sen kendi derdine yan..

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 89/639 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •