Sayfa 89/608 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 4860 madde; 705 - 712 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    28.inde basvuruya cevap gelecek (belki oteki aya kalabilir). Bence takibinde olsun TREND. O kadar emegin gecti. Fazla tasimana gerek olmaz.
    Ben bu kağıttan 2.5 yıl önce çıktım tabii büyük zararla, o zamandan bu yana da hiç bulaşmadım. Pegasus ve THYAO sağolsun bu zararı fazlasıyla ihya etti. Çok özel bir durumun olması hariç bu kağıtla işim yok benim.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Sulunu nasil cikardilar ki 30'dan? Hem Islem hacmi, hem halka acik kisminin piyasa degeri artti kac aydir. Nasil tutturamadi.

Yoksa herifler 30'da kalsin diye mi operasyon yapiyorlardi fiyati yukselterek de sure mi yetmedi. Sonucta Temmuz-Agustos-Eylul aylarinin ortalamalarina gore hesaplaniyor.

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Ben bu kağıttan 2.5 yıl önce çıktım tabii büyük zararla, o zamandan bu yana da hiç bulaşmadım. Pegasus ve THYAO sağolsun bu zararı fazlasıyla ihya etti. Çok özel bir durumun olması hariç bu kağıtla işim yok benim.
    O zaman bu yazılar ne? Sipariş mi?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Iyi yapiyorsun bence. Zenci yaptirim gelecek diyor, kagit tavan tavan gitmeye basliyor. Bunun neresine mantik yurutulebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    İmzanızdaki Geriye kalan % 50 nakit ile HALKB normal tahta yada vadeli sürekli al-sat var mı?

Varsa bunlar ne zaman yapıldı? Yazılarla bir check etsek aynı yöne mi?
    Bu %50 yi gerilla türü vur-kaç'larda kullanıyorum. Ama çok yakında "vur ve orada dur" stratejisine geçeceğim. Ekimde ABD kaynaklı ayı piyasası sona erecek ve bu da küresel ortamda katalizör görevi görecek. Beklentim böyle.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yahu sana ne, adam bu topikte senelerdir emek verdi. Bu hissedeki finansal verilerin %90'ini koydu. Bu topik 30 sayfa tahsislide ne oluyorla gitti gelip dogrusunu koyana kadar. Ben faydalaniyorum, yazdigina deger de veriyorum. Amma kiskanc seysin be, nerden bulastiysan.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu tahtadan alacağım var benim, o yüzden takipteyim. Sadece zamanını kolluyorum yediğim kazığı çıkarmak için. Olay budur.

8. Kazık bi kere girdiyse çıkmaz,o kazığı çıkartmak için ne kadar çabalarsan bi o kadar daha çok girer kazık.
    Sen gel bu sevdadan vazgeç, kazıkla yaşamayı öğren

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Sayfa 89/608 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •