Sayfa 89/214 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1708 madde; 705 - 712 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,319
     Alıntı Originally Posted by melih2003 Yazıyı Oku
    1.6 lar kimseyi yaniltmaz insallah...
    Kap haberine bakın sevgili melih2003
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Kapanışta malı silip süpürürler bence. Ama yine de belli olmaz ele verebilirler. Haberler iyi.

3.  Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Kapanışta malı silip süpürürler bence. Ama yine de belli olmaz ele verebilirler. Haberler iyi.
    KAP ta ki haber hissenin aşağı ineceğinin haberi. şirket kasasından para çıkacak. Bu benim yorumum.

4. ASYA ilaç borsaya açıksa veya iştirakleri varsa onlar yükselmişlerdir.

5.  Alıntı Originally Posted by hobi Yazıyı Oku
    KAP ta ki haber hissenin aşağı ineceğinin haberi. şirket kasasından para çıkacak. Bu benim yorumum.
    Şirket bu parayı borsadan çıkarır. Farklı yorumlar elbette olabilir kasıtlı yapılmadıktan sonra tabi ki.

6.  Alıntı Originally Posted by hobi Yazıyı Oku
    ASYA ilaç borsaya açıksa veya iştirakleri varsa onlar yükselmişlerdir.
    Arkadaşım; zaten Asya ilaca Metur iştirak ediyor %60 oranında. Siz iyi okumamışsınız.

7. İzleyip görelim...

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Kap haberine bakın sevgili melih2003
    Tebrik ederim kardesim. Helal olsun..Haberi ayrı tutuyorum . Paylasımlarınız , ısrarli duruşunuz tahmin analizleriniz her zaman doğruydu. Hissedeydim ve bilgilerinizden de yararlanarak islemler yaptım. Fiyatlar konusunda da size katılıyorum..yazmıştım zaten önceden. Bugün için hisseden ayrılıyorum. Yeterli bana . Alanlar ve kalanlarda kazansın insallah..ilerde belki donerim yine... selamlar..Herkese bol kazançlar...ytd

Sayfa 89/214 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •