Sayfa 89/709 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 705 - 712 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Benim referandum ile ilgili bir endişem yok. Sadece kaybeden tarafın sonuçları hazmedip hazmedemeyeceği noktasında endişeliyim. Bugüne kadar olan tüm seçimler gösterdi ki kaybeden taraf hazımsız ve hep çamur. Her neyse biz işimize bakalım ve bu akşamüstü kararımızı verelim.

Yatırım tavsiyesi değildir!
    Aynen bakalım akşamüstü bende toparlanma bekliyorum.

2. Endeks topladığı halde spek aşağıları zorluyor

3. Herkes tutturmuş bi referandum , Ülker niye hiç etkilenmiyor?? Biz siyasi parti kağıdımıyız ki bastıkça basıyor. Başka dümenler var ki yine en son biz duyarız yine olan bize olur

4.  Alıntı Originally Posted by Tazser Yazıyı Oku
    Herkes tutturmuş bi referandum , Ülker niye hiç etkilenmiyor?? Biz siyasi parti kağıdımıyız ki bastıkça basıyor. Başka dümenler var ki yine en son biz duyarız yine olan bize olur
    Algılar ile oynayıp dayanma gücü olmayanın malını ucuzdan alıp yukarıdan satmak adamın işi. O da ekmeğini böyle kazanıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Tazser Yazıyı Oku
    Herkes tutturmuş bi referandum , Ülker niye hiç etkilenmiyor?? Biz siyasi parti kağıdımıyız ki bastıkça basıyor. Başka dümenler var ki yine en son biz duyarız yine olan bize olur
    Bunları etkileyen çok fazla birşey olmasa da Spek bunu kendi lehine kullanıyor. Şu referandum öncesi en çok düşen hisse maktk. Zaten kademelere bir baksan altlar bomboş istese 20 bin satsa uçurumdan aşağı atar gibi yuvarlar ve dibe çakar. Bana göre elinde yüklü mal olanların elindeki hisseleri toplayamadı. Onun için uğraşıyor. Millette hisse ülkerin eline geçince hepimiz gibi daldı doğal olarak. YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Bunları etkileyen çok fazla birşey olmasa da Spek bunu kendi lehine kullanıyor. Şu referandum öncesi en çok düşen hisse maktk. Zaten kademelere bir baksan altlar bomboş istese 20 bin satsa uçurumdan aşağı atar gibi yuvarlar ve dibe çakar. Bana göre elinde yüklü mal olanların elindeki hisseleri toplayamadı. Onun için uğraşıyor. Millette hisse ülkerin eline geçince hepimiz gibi daldı doğal olarak. YTD.
    Ava giderken avlanmakta var. Nakit ile referanduma girmeyi düşünen babaların çoğunluğu doları 3,58 den itibaren aldılar. Hisse ile girmeyi düşünen babalar ise banka hisselerine yüklendiler. Bizim gibi garibanlar ise speklerin baskısı altında elindeki malı satmaya zorlanıyor ve bunu işlem bazlı manipülasyon ile yapıyorlar. Çok mu salmak istiyor 2 nin altına? Buyursun spek olan o. Murat Ülker devlet ile bilek güreşi yapılmayacağını bilen birisi. Kendisi çok esnek ve geniştir. Rüzgarın estiği yönü belirler ve yelkenlerini doldurur. Elbet arkadaşların dediği gibi bu firmaya da iyi bir müşteri bulacaktır. Bol kazançlar.
    Cumanız mübarek olsun.

7. Hacimsiz buraya kadar indirdi 2 ye de değdirdi ama şu var ki böyle stresli bi haftada yapabilceğini nası reaksiyon gösterdiğini gördük ne çıkıcağı önemli değil piyasa rahatlarsa bu haftanın acısını çıkartır y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by Paşalı36 Yazıyı Oku
    Hacimsiz buraya kadar indirdi 2 ye de değdirdi ama şu var ki böyle stresli bi haftada yapabilceğini nası reaksiyon gösterdiğini gördük ne çıkıcağı önemli değil piyasa rahatlarsa bu haftanın acısını çıkartır y.t.d
    Spek de oyun bitmez
    5 dakikalıkta oluşan formasyonu çalıştırdı.
    Ama sonuç olarak herkes ekmeğine bakıyor.
    Sabır ve dikkat bu işin püf noktası.

Sayfa 89/709 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •