Sayfa 890/983 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. https://twitter.com/ogzhn_uyg/status...64483116236800

Bu Altay tank projesinin sıfırdan tekrar ele alınma durumu olabilir mi? İhale yenilenmesi vs. çünkü baya bi yordu ilgili tarafları.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. https://twitter.com/zemlyakruglaya/s...WhmTYd-oA&s=19

Ali koç görgüç tokayev masada

3. Bu aralar düşüş beni de ürkütüyor. Elim arada sata gidip gidip geliyordu. Ama vermemeye karar verdim. Herkesin kararı kendinin

4. Yurtdışının bozuk olması kaç gündür coinlerdeki sert satış fed faiz artışı fed bilanço daraltması acaba küresel krizmi geliyor korkusu yarattı bende fakat çok krizde düşüşde gördüm. Düşerse buna da dayanabilirim. Yılların emeği birikimi sabrı bi kalemde satıp gitmek doğru bir karar olmayabilirdi benim için. Hayırlısı diyelim

5.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Hayırlı olur inşallah.

6. OTKAR - Otokar

Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Fotoğraf çok iyi, ali koç gittiğine göre bir anlaşma olmuştur
    Düzeltme yapalım, tokayev türkiyedeymiş ve koç grubu dahil Kazakistan’da iş yapan Türk firmalarla görüşmüş.

7.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Otokarda yeni yatırımcıyım. Haberi görünce heyecanlandım

8. İsterim ki bu tür haberleri şirket paylaşsın. Otokar da içime sinmeyen tek durum bu. Şirket olabildiğince haber paylaşmaz. Haberler genelde tepede gelir. Yatırımcı şirket in geleceğine güven duyacaksa gelecekte yapacağı işleri hasılatı öngörebilmelidir. Örneğin 2017 de açıklanan bae anlaşması zirve fiyatta açıklanmıştır. Bu yaz açıklanan Azerbaycan iett otobüs anlaşması öncesi hisse iyi performans sergileyip o gün sonrası düşüşe geçmiştir

Sayfa 890/983 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •