Sayfa 891/1000 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    iyi yakalamışınız valla .

helal olsun..

aynısı olacaksa eger bu hafta veya haftaya cıkışın başlaması

onay için 5,40/42 görmek lazım.
    Sadece benzerlik abi. Ama muhtemel yükseleni kırmadan maviyi geçerse benzerlikler iyice artar.

Dolar gidecekse, ki zamanı gelince gideceğine inanıyorum, hareket yine çok sert muhtemelen de en sert hareket olacak. Elinde olmayana zinhar aldırmayacak. Şartlar bunu gerektiyor. Forekste usdtl longlamanın swap faiz gideri çok yüksek shortlamanın ise getirisi çok yüksek. Uzun zamandır yukarıdan shortlayan, önemli miktarda faiz geliri elde eden fon ya da fonlar poz kapayarak başlatacak yine hareketi. Terse gelen shortçular ve belirli seviye üzerinde long poz bekleyen robotlarda işin içine girince deli gibi hareket gelecek.

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Sadece benzerlik abi. Ama muhtemel yükseleni kırmadan maviyi geçerse benzerlikler iyice artar.

Dolar gidecekse, ki zamanı gelince gideceğine inanıyorum, hareket yine çok sert muhtemelen de en sert hareket olacak. Elinde olmayana zinhar aldırmayacak. Şartlar bunu gerektiyor. Forekste usdtl longlamanın swap faiz gideri çok yüksek shortlamanın ise getirisi çok yüksek. Uzun zamandır yukarıdan shortlayan, önemli miktarda faiz geliri elde eden fon ya da fonlar poz kapayarak başlatacak yine hareketi. Terse gelen shortçular ve belirli seviye üzerinde long poz bekleyen robotlarda işin içine girince deli gibi hareket gelecek.
    yabancı milyon $ hisse alırken, yerleşikler milyar $ alıyor. Ve bu katlanarak devam ediyor.
    Teşvikle ve yaptırımlarla , yıpratarak.yerleşiklerin yastık altı dolarlarını sattıramazsın. 6.50-7 lerden maliyetlenen çok fazla bir topluluk var ve 7leri görmeden satmazlar. Okadar fazla beklenti içine giren bir toplum varki , 4.50 bile olsa satmazlar.
    1.5 ay kaldı , seçimler yaklaşırken hareketlenecek asıl bomba bence yaz aylarında olacak. Bekletinin düşük olduğu ayda ,deprem gibi olacak. Allah sonumuzu hayretsin. Merakla bekliyoruz.(öngörülerimdir)
    Doları olanlar için tekrar yazıyorum. İhtiyacınız yoksa eğer satmayın sabredin. Yıldırma operasyonu olacak. Adamlar seçimlere gidiyor. 16 yıllık bir iktidar seçimlere 7 ile girecek hali yokya. 5 ile girecekler 5.20-5.30 Milleti kandırma operasyonu. Ama sonrası uçurum.

Nezaman ki belirli bir toplum umudu keser, artık yükselmeyecek durumu belirginleşir ozaman kopar gider. Buraya dikkat edin.Yavaştan başladı algı.

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    estağfurullah. o söylem yanlış olmuş da...

madem dolar bu kadar düşecek diye düşünüyorsun, daha 1 ay önce niye usd eurobonda girersin diye sorarlar adama. bir de milleti gaza getirirsin..
    Hocam fed carsamba supriz yaptı, faiz artırmıcam diyor...Daha ötesi mi var ?...Beyin nie var ? yeni bilgi gelirse ona göre cıktın değişiyor işte.
    Son düzenleme : martind; 03-02-2019 saat: 01:32.

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    böyle salaklar olmasa yeni alım fırsatları olmazdı. :-) teşekkür edin. salak olmak suç değil.
    Al al kacırma 1-2 yıla salagın kim oldugunu sen de anlarsın

5,2 ucuz diye atlayın siz : )...Taşıyın 1-2 sene bedavaya...

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku

+1 Kesinlikle son zamanlarda okuduğum en geçerli yorumlardan biri...

Bu hareketin başlamaması için muazzam baskılıyorlar, mevcut %25'lik TL faizi shortların getirisinin temel nedeni, kaldıraçlı işlemlerde kur yerinde saysa bile faiz farkı nedeniyle önemli miktarda kar yazıyor yabancı fonlar. Dolayısıyla önümüzdeki aylarda gelecek olası bir faiz indirimi gibi bir neden bu hareketin terse dönmesini tetikleyebilir gibi geliyor bana da. Keza bunu destekleyecek çok sayıda yapısal ve temel neden de halihazırda oluşmuş durumda zaten.

6. adamlar bildiğin kendi seçmeniyle kafa buluyor..

"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, İnşallah, Ankara'da da ak belediyecilik nasıl yapılır göstereceğiz "

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...URL_shortening

7. Bu seçenek benim de aklımda. Acaba olabilir mi diyorum kendi kendime. İngiltere'nin yerine biz geçebilir miyiz? Geçenlerde vize serbestisiyle ilgili yeni bir haber gündeme gelmişti. Ayrıca Avrupa ile olan üslup ve ilişkilerde olumlu yönde düzelmeler v.s...

Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    %26 zam gelecek.. Sonra USD artmıyacak. Mantıklı değil. Altını doldurmak Lazım . Olmaz demiyorum. Ama olması için bir sebep ile oluk oluk sıcak paranın akması gerekli. FED para basacak asla bir Seçenek değil . Avrupa Birliği'ne gireceksek bak o zaman olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. yok o değilde, 2023 te 500 milyar$ ihracatımız olacak. ortalama kişi başı milli gelir en az 25 bin$ olacak. az kaldı dişinizi sıkın. en çok 4 sene sonra tamamdır o iş. fazla kalmadı. az sabredin. sabırsız olmayın.

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bu seçenek benim de aklımda. Acaba olabilir mi diyorum kendi kendime. İngiltere'nin yerine biz geçebilir miyiz? Geçenlerde vize serbestisiyle ilgili yeni bir haber gündeme gelmişti. Ayrıca Avrupa ile olan üslup ve ilişkilerde olumlu yönde düzelmeler v.s...

Sayfa 891/1000 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •