Sayfa 891/1012 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Gercekten devlete iş yapanları batırdı mı ? böyle bişey varsa güzel haber, herkese para sacarsa yandık dolar 7-8 tl bile olur...
    Devlete iş yapan muteahitleri araştır anlarsın..
    Hatta mubarek beşlinin bile yarım bırakıp kapattığı projeler varmış..
    Artık denizde bitti parada..

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

2. Haftaya ppk var benim vov hesap 25,50 o gün bitiyor yani dönüş var ama günlükte cazip yer yok gibi

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Haftaya ppk var benim vov hesap 25,50 o gün bitiyor yani dönüş var ama günlükte cazip yer yok gibi
    vov hesabın güzel tarafı oranı düşmüyor. olsaı bir faiz indirimi için tam bir sigorta. ben 23,90dan günlük açtırdım. daha 70 günüm var.

4.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    vov hesabın güzel tarafı oranı düşmüyor. olsaı bir faiz indirimi için tam bir sigorta. ben 23,90dan günlük açtırdım. daha 70 günüm var.
    Evet bende 3 ay önce sigorta yaptım ben yaptıktan sonra düşmeye başladı zaten ama sigorta bitiyor uzatma yapsalar bile güncel orandan yaparlar

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    sende dolar hemen düşünce fed faiz artırmayacak dediğim çıktı diyorsun herkes kendisi için bir hayal kuruyor işte
    Ben fedi pedi geçtim içerisi daha önemli artık .global piyasalar artık doları fiyatlamaya başladı bile yakın takip edenler bilir .Ons haraketi buna kanıttır mesela .
    Birde dediğin şu doğru .Kim hangi pozisyonda ise onu savunuyor ,öyle olsun istiyor .Ben tl mevduat ve borsadayım doların fırlamasını istemem o yüzden 4.80 olacak diyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Starbucks latte 8,75den 12'e gelmiş yüzde 38 zam var. Tüm firmalar bu ay yüzde 15-20 zam yaptı..Şubatta minimum 25 enflasyon bizi bekliyor...Bakalım 20-22 vermeye devam ederlese, dolar 6 üstüne cok rahat cıkar..Büyük ihtimal de öyle olucak.

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Ben fedi pedi geçtim içerisi daha önemli artık .global piyasalar artık doları fiyatlamaya başladı bile yakın takip edenler bilir .Ons haraketi buna kanıttır mesela .
    Birde dediğin şu doğru .Kim hangi pozisyonda ise onu savunuyor ,öyle olsun istiyor .Ben tl mevduat ve borsadayım doların fırlamasını istemem o yüzden 4.80 olacak diyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    aynen yukarıda paylaştığım videoyu izlemeni tavsiye ederim burada kaç gündür konuştuklarımız güzel özetlenmiş ! ılımlı konuşmuş gibi gözüküyor ancak videonun bazı yerlerinde mükemmel nokta atışları var

Sayfa 891/1012 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •