Sayfa 894/1001 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

2. https://www.sozcu.com.tr/turkiye-eme...az-ulke-p26786

Yaptıkları seçimlere bakarsak, gayet normal bir sonuç!

Ama yaşlı insanlarımızın bu duruma düşmesi insanın içini sızlatıyor,

Ömürlerinin son kısmını rahat yaşamaları en doğal hakları iken, bir kısmın dogmatik yaklaşımları ve çocuklarını yanlış yönlendirmeleri sonucu bunu kendileri belirliyorlar.

Asıl sorun bunun farkında olmamaları.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Boşver ya ne halleri varsa görüyorlar. Gelin keçiörende parklarda oturup biraz dinleeyin bunları parkta ağaçların kenarlarına dikilen kazığıda soksan anlamazlar der geçersin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Başganım vur dedik öldürdün bu da zaten emekliyi yük gören zihniyetin işine gelir!

Bunların ciddi anlamda beyin kodlarını çözmüşler, istedikleri mesajları izledikleri mecradan veriyorlar sonra olan oluyor.

Bir gün Kayseri'de eğitimli ve kültürlü bir müşterime sormuştum sen bunları destekleyecek adam değilsin dediğimde babamı kıramıyorum, hakkını helal etmiyorum deyince başka çarem kalmıyor demişti. İç Anadolu bölgesinde bu durumla çok karşılaşmıştım.

Ama yine de insanın içi el vermiyor ama bizi de yakıyorlar.

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Başganım vur dedik öldürdün bu da zaten emekliyi yük gören zihniyetin işine gelir!

Bunların ciddi anlamda beyin kodlarını çözmüşler, istedikleri mesajları izledikleri mecradan veriyorlar sonra olan oluyor.

Bir gün Kayseri'de eğitimli ve kültürlü bir müşterime sormuştum sen bunları destekleyecek adam değilsin dediğimde babamı kıramıyorum, hakkını helal etmiyorum deyince başka çarem kalmıyor demişti. İç Anadolu bölgesinde bu durumla çok karşılaşmıştım.

Ama yine de insanın içi el vermiyor ama bizi de yakıyorlar.

Kültürlü dediğin müşterin o parkta oturup akp dışındakilere çalçkan emeklilerden farklı bir kültüre sahip değil bırak arada ölüyorsa oda ölsün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kültürlü dediğin müşterin o parkta oturup akp dışındakilere çalçkan emeklilerden farklı bir kültüre sahip değil bırak arada ölüyorsa oda ölsün
    Zaten doğa denge üzerine kurulu olanlar oluyor herkes kendi payına düşeni alıyor.

Olmasaydı sonumuz böyle, iyiydi..

Ülkemi yaşanılmaz ülke konumuna getiriyorlar.

Doğası zehirli

Yeşiline ve Tarihine düşman

Dünyada 3 araba al ev dahil burada 1 araba ve oradaki araba parasından 2 tanede iktidara vergi.

Gıda ithalimiz patlamış üretmeyen ülke olduk.

İlerde gıda da istesekde üretemiyeceğiz suda bulamıyacağız hepsi zehirleniyor.

Kaçın ülkeden dışarda hayat daha ucuz derler.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Birde götten uydurma bir sürü ücret peydahladılar ödüyoruz.

artı VERGİ CEHENNEMİ ÜLKE de olduk.

Uydurma vergi eskiden olmayan o yada bunun aldığı deprem,telefonlardan,bankalardan,elektrikden,beled iyelerden,kdv,otoyollar
    vb

Ve belediye asfalt döküyor reklam yapıyor parayıda benden alıyor iyimi.

Zaten benim vergilerle yapılıyor ve üstünden gidincede para.

Olması gereken Ülke vatandaşı olmayanlardan para alınmalı yolları kullanınca

KDV de %10 en fazla olmamalı standart.

Vergisi af olanlara kazanç vergileri arttırılmalı.

Onlardan mama alınca birde af yapıyorlar iyimi.

Gerçekten LÜKS olan Yatlar,yalılar,uçaklar,porşeler vb den alınmalı.

Gerçi ne kadar vergi alsalarda bu iktidar kendi bir kara deliktir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 894/1001 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •