Sayfa 896/963 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Boşversene onları.. spek de olsa insan insandır
    Kozaaya uğramıyorsun.. bekleriz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    KOZAA-İPEK el ele finale inşallah...asıl 2020 raporu ile coşarlar...nasip..

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Bana dua edin cuma sattım ipeği de tavan gördünüz
    Adamların elinde kimde kaç lot var TC bilgisine kadar var baksanıza yıla yakındır elimde hisse,hep baskı hep baskı başka bir şey yoktu, ben vereyim bakayım dedim ertesi gün tavan geziyor.
    Siz ne dersiniz?

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    takas değişimlerini yazmaya çalışmıştık ama nasip..inşallah başka yerden ya da ilk düzeltmede İPEK te buluşuruz.

3. adım adım hedefe haydi ipek kız...

4. göstergeleri soğut hızla şişirdin....az dinlen,soluklan...kozal gibi dellenme...sakinn...

5.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    adım adım hedefe haydi ipek kız...
    Hedef neresi?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by yksl Yazıyı Oku
    Hedef neresi?
    bu grubu 2021 beklentileri için tutacağım.her yiğidin gönlünde bir aslan yatar...maliyet baya düşük ya nasip..rezerv ve mahkeme sonucuna kadar bakalım neler yaşayacağım...rakam asla yazmam,yanıltıcı olabilir...vebal almam,alamam.

7.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    bu grubu 2021 beklentileri için tutacağım.her yiğidin gönlünde bir aslan yatar...maliyet baya düşük ya nasip..rezerv ve mahkeme sonucuna kadar bakalım neler yaşayacağım...rakam asla yazmam,yanıltıcı olabilir...vebal almam,alamam.
    aynen buralarda hedef fiyat yazmanın doğru olmadığını düşünüyorum.

8. Bizim spegin en büyük olayı 2-3 günde kağıda %30-40 yaptırıp kağıdı sonra minimum 2-3 ay yatırmasıdır...

Her defasinda insanin 2-3 gunluk sevincini kursağında bırakır ve kağıda gelen yeni taşıyıcılara uygulayacağı işkenceye geçer...

Bu sefer farklı olur umarım. Simdilik iyi gidiyor ama sakin gitse daha iyi olur, boyle deli dana gibi gidince yukarıdaki durumun yine gerçekleşmesi ihtimali insanı düşündürüyor...

Gerçi buradan mallanan düşünsün...

Sayfa 896/963 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •