Sayfa 896/1044 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Haftalık geniş pencereden bakarsak, 2022 ocak ayı ile bir benzerlik te olabilir. Bu durumda bir müddet oyalanabiliriz.
    Aynı gün bu şekil bir öngörüde bulunmuşum izleyelim bakalım.

2. PKART öncelikle bu düşüş kanalından çıkması lazım.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

PKART öncelikle bu düşüş kanalından çıkması lazım.
    Eline sağlık Üstadım...

PKART 'taki sorun bambaşka. Bu görüntülerin hepsi punduna getirmek için ama umduklarını bulamayacaklar...!!!

Ben henüz oyuna girmedim, belki de hiç bir zaman girmem. Bir de benim girdiğimi düşünsene, ortalık ne halde olur, şenlik başlar belki de...? Şimdilik bildiklerini yapsınlar... Her şeyin bir zamanı var...

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Eline sağlık Üstadım...

PKART 'taki sorun bambaşka. Bu görüntülerin hepsi punduna getirmek için ama umduklarını bulamayacaklar...!!!

Ben henüz oyuna girmedim, belki de hiç bir zaman girmem. Bir de benim girdiğimi düşünsene, ortalık ne halde olur, şenlik başlar belki de...? Şimdilik bildiklerini yapsınlar... Her şeyin bir zamanı var...
    Üstad henüz oyuna girmedim zamanı var dediniz sorum şu malum kişinin zaman mefhumu yoktu sizin zaman planlamanız nedir ipucu verme imkanınız var mı ? Saygılar...

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Üstad henüz oyuna girmedim zamanı var dediniz sorum şu malum kişinin zaman mefhumu yoktu sizin zaman planlamanız nedir ipucu verme imkanınız var mı ? Saygılar...
    Benim de zamanla ilgili bir planım ve beklentim yok. Olması gereken bazı şeyleri görmem gerekiyor. Ne zaman olur, nasıl olur? onu bilemem. İşte o beklediğim durumlar gerçekleşirse ancak o zaman oyuna olumlu yönde dahil olurum...

Şimdi oyuna dahil olmam demek, oyunu çıkmaza sokmam demek olur. Beni eskiden beri bilenler nasıl işlem yaptığımı hatırlarlar. O nedenle benim şu an için uzak durmam daha hayırlı bir durum...

Bırakalım hisse kendi mecrasında yolunu bulmaya çalışsın, bizler buradayız. Gerektiğinde, gereken yapılacaktır; kilit çözülecektir inşaAllah...

Şu an için yokum. Zaman ne gösterecek, bekleyip görelim...

7. Üstad bende sizin gibi hissede bir belirsizlik olduğunu düşünüyorum.

Hissedeki kilit 3 senedir çözülemedi beklemekle çözüleceği yok.Kilidi çözecek kişi ve kişiler bu hissede yok burdakilerin gücü yetmez.Sizin tahtadaki durumunuzla ilgili bir tahminim yok işlem yapmadığınızı biliyorum sadece.

Bende her zaman buradayım yaşayıp göreceğiz.Saygılar...

PKART...

Bir süredir paylaşmadığım ama lüzumu üzerine paylaşmak gereği hissettiğim son 2 aylık AKD NetLOT grafiği...

Güçlü satışlar ANC ve AKM üzerinden yapılmış, mallar MLB 'ye yüklenmiş durumda. Biraz da IYM ve GRM alım yapmış durumda ama zayıf işlemler bunlar...

Aracı Kurum Listesi:
    "MLB" = "BANK OF AMERICA YATIRIM BANK A.Ş."
    "ANC" = "ALNUS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "AKM" = "AK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "GRM" = "GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş."
    "IYF" = "İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "PHC" = "PHİLLİPCAPİTAL MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "IYM" = "İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "FNY" = "QNB FİNANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "VKY" = "VAKIF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "YAT" = "YATIRIM FİNANSMAN MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "GDK" = "GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "OMD" = "OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "ZRY" = "ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "DZY" = "DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş."
    "HLY" = "HALK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "YKR" = "YAPI KREDİ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "ACP" = "A1 CAPİTAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "BMK" = "BİZİM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "OYA" = "OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "GLB" = "GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş."

Sayfa 896/1044 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •