Sayfa 897/1002 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bir işi de natamam yapmasalar olmaz sanki. arkadaş akportföyün sitesine de, en az 6 şar aylık periyotlarda güncellenecektir yazmak bu kadar zor mu ? hayret bi şey. kap'a yazdığının aynısını akportföyün sitesine de yazsana... hayret bi şey 2....

''Oluşturulan fon portföyü, gerçekleşen performanslar dikkate alınarak, piyasa koşulları ve fon performanslarına göre düzenli olarak güncellenir. '' yazacağına , kap ta ne yazdıysan aynısını kendi sitene de yazsana. senin esas tanıtım sayfan akportfoy çünkü... hayret bi şey 3
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    Selamlar ipb bugun 6% gozukuyor hala duzeltilmedi bilgisi olan var mi?
    % 6 yeterli değil mi ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Geçmişte de zaman zaman ıpb'de benzer hareketler olduğunu hatırlıyorum. Değişken fon karakterinden kaynaklanıyor sanırım. Eksi yönde de benzer hareketler yapabildiğini unutmamak lazım.
    "Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    % 6 yeterli değil mi ?
    Çok yüksek olduğu için sordum zaten hata olması lazım düşmesi lazım diye bekledim ama hala aynı. Mkk dünkü fiyatta duruyor bugünkü fiyatı girmemiş

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    Çok yüksek olduğu için sordum zaten hata olması lazım düşmesi lazım diye bekledim ama hala aynı. Mkk dünkü fiyatta duruyor bugünkü fiyatı girmemiş
    sizin için makul olan getirinin üzerini iade edersiniz o halde. daima bir çözüm yolu bulunur.

6.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    o fon böyle ikramiye dağıtır yılda bir-iki kez ondan sonra yatışa geçer.

7. HVS yi de buraya bırakayım.

8. 3 ay yatarak para kazanmışlar yemin ediyorum.

Sayfa 897/1002 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •