Sayfa 898/993 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Burj Khalifa gibi 18.0680 gözüküyor investte

İğne pnlar iğne 18 ine hiremedi daha . Bu iğne olayını haldn çözemedim. 18.06 diyor ama grafikte 17.96 ya anca değmiş.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Sn myfinans. Bu yararli bakteriler gastrit , reflu vb. sorunu olan insanlar icin iyi gelir mi acaba ? Doktorlarin boyle seyler tavsiye ettigini duymadim hic. Dedem de gastrit reflu kabizlik problemleri var. Bu yogurttan yapayim mi acaba ?

Vucuda daha fazla yararli bakteri saglayabilecek daha kaliteli mayalar mevcut mu acaba ?

Alakasiz konu hakkinda yazdigim icin tum forumdaslardan ozur dilerim. Saygilar , bol kazanclar.
    Biz doları serbest bıraktık. Çarşı pazar etli butlu konular hervtürlü motor konuları uzmanlık alanımız.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Biz doları serbest bıraktık. Çarşı pazar etli butlu konular hervtürlü motor konuları uzmanlık alanımız.
    Aynen..

Dolardır ne yapsa yeridir, dolar TL ile Bisti kısa orta vade tahmin etmek muhtemelen dünyanın en zor işi..uzun vadedeyse tahmin gerektirmiyor (?)

O bakımdan, fazla da şaapmamak lazım, ÜFE ye bakılacak, TRM2 ye bakılacak, cari açık, TR10Y ve CDS...

Zaten 6 ay önce gözleri kapattık biz, kapat bak gözünü bi şey yapıcam dedi çünkü...Gerçi bi gözüm açık çaktırmadan bakıyorum ben, napıyor diye

5. Enflasyon raporunu açıklarken soruları yanıtlayan Kavcıoğlu, Türkiye’nin beş yıl vadeli kredi risk priminin 866 puan olduğuna inanmadıklarını da vurgulayarak, “Birçok ülkenin yaşadığı ekonomik ve siyasi, finansal sektöründeki sıkıntılarla kıyaslanmayacak kadar iyi olan Türkiye, haksız bir CDS’le karşı karşıya. Ekonomik olduğu kadar siyasi olduğunu da düşünüyorum. CDS’lerin bu değerini kabul etmiyoruz” savunmasını yaptı.

Bunu okuyunca eskiden burada yazan BORA YAŞAR aklıma geldi.
    Kabul etmiyoruz, yok hükmündedir diye karşılıklı espiriler yapardık kendisi ile.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Enflasyon raporunu açıklarken soruları yanıtlayan Kavcıoğlu, Türkiye’nin beş yıl vadeli kredi risk priminin 866 puan olduğuna inanmadıklarını da vurgulayarak, “Birçok ülkenin yaşadığı ekonomik ve siyasi, finansal sektöründeki sıkıntılarla kıyaslanmayacak kadar iyi olan Türkiye, haksız bir CDS’le karşı karşıya. Ekonomik olduğu kadar siyasi olduğunu da düşünüyorum. CDS’lerin bu değerini kabul etmiyoruz†savunmasını yaptı.

Bunu okuyunca eskiden burada yazan BORA YAŞAR aklıma geldi.
    Kabul etmiyoruz, yok hükmündedir diye karşılıklı espiriler yapardık kendisi ile.
    Ben bunlara inanmıyorum artık, masal bunlar...Tamam idarede yönetimdeki kadrolar siyasi, halka yönelik açıklamalar da siyasi de, bunların altında tonla yurt dışında master doktora yapmış yıllardır buralarda çalışan yetişmiş kadrolar var, ne kadar liyakatten uzaklaşılsa bile hala vardır, kendi aralarında konuşuluyordur toplantılarda çalışmalarda modellemelerde, illa ki biri kalkıp bakın bu böyle ise şu da şöyle olur, diye ikaz ediyordur.

Yani bilinçli olarak yapılan bir şey bu, genişleme ve enflasyon yaratma meselesi...Siyaseten biz bunu zaten biliyoruz, bilinçli olarak yaptık diyecek halleri yok, kendilerini komik duruma düşürme pahasına tuhaf açıklamalar yapıyorlar, bence ne yaptıklarını, ne olup bittiğini gayet iyi biliyorlar. Bütün akademisyenleri, eski MB cileri, finansçıları trollüyorlar yani...

7. Büyük para oturarak kazanır.
    Düşük faiz politikası ile geriye dönük çöp temizleme yapılıyor.

8. Bi lağım kokusu geldi..

Sayfa 898/993 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •