Sayfa 898/1000 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Gidici oldukları kesin.Zaten bakmayın siz ,bizim halkımız zayıfın yanında durmaz,iktidar kimdeyse bizim halk onun yanındadır.Ünlü türk düşünürü serdar ortaç geçen çok güzel özetledi.Ben devleti seviyorum dedi,akp giderse gelecek yeni devleti de severim dedi.Tam anlamıyla bizim halkın duygularına tercüman oldu..

İhale alamayacaksa,kredisi ertelenmiyecekse,arazisinden imar rantı elde edemeyecekse iki kere iki dört desen deliye bak nelerle uğraşıyor der.Bizim halkda maalesef akıl işi sıkıntılı ,kurnazlık tavan.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dolardaki öngörüleriniz tutmadı yabancının alması toplaması için bi sebep söyleyin
    Dolar için hala aynı düşünüyorum...Büyük abilerden birisi 7 altı istemiyor diğer abi 8 üstü tehlikeli diyor...Borsa içinde referansım dotcom krizi dönemidir yabancı takası 40 altına düşmedi...Bu faiz oranı ile doların yükselmesi de zor....8.2 den sat 6 ay sonra 9 dan satmış gibi olacaksın 6 ay sonra dolar dokuz olur mu !!!!

Kılçıksız.!!!!!
    Say say bitmez.!!!
    Kilo ile tartmak daha mantıklı.!!!
    Bozdur bozdur harca bitmez.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Muhtemelen 3 ay sonra 9 olacak da (8.80 gibi en az), ondan da 3 ay sonrasını, 3 ay sonra düşünürüz. Bu ülkede kuru tahmin edebilen yok, henüz, görmedim ben.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Gidici oldukları kesin.Zaten bakmayın siz ,bizim halkımız zayıfın yanında durmaz,iktidar kimdeyse bizim halk onun yanındadır.Ünlü türk düşünürü serdar ortaç geçen çok güzel özetledi.Ben devleti seviyorum dedi,akp giderse gelecek yeni devleti de severim dedi.Tam anlamıyla bizim halkın duygularına tercüman oldu..
    Burada ana belirleyici esnaflık yapan kişilerdir...Çok ciddi oy potansiyeli var...Getir migrossanal vb büyüklerin sanal marketi 7/24 satış yaparken esnaf akşam 6 da dükkan kapatıyor , kahve kafeterya vb gibiler nalları dikti bile...Eğer seçmen o adam 24 saat satış hakkı var benim neden yok derse işin rengi değişir...Aynı şekilde işsiz ordusu da bunlar bzim geleceğimizi çaldı derse işin rengi değişir...
    Bu arada Muhalefet tarafında ki sorunlar giderilmeli....CHP inceyi aday yaptı ama arkasında durmadı..Adam da sakalını alınca tweti geri çekti...O seçime CHP sahip çıksaydı şu an bunları konuşmuyor olacaktık...Adamı sevmiyordunuz neden aday gösterdiniz , ya da iktidar olmak istemediler...Aynı şeyi istanbul seçimlerinde de gördük ama İmamoğlu ve İl başkanı çok sağlam durdu ve oyunu bozdular....Parti olarak CHP iktidar olmak istiyor mu????

8. HalkTV CHP grup toplantisi 13.30 da.

Sayfa 898/1000 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •