Onemli Gunler Banner
Sayfa 899/1001 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Mansur yavaş fln hikaye, muharrem ince gibi bir zeka varken bu ülkenin hala CB adayı araması ne kadar cahil ve yobaz bir toplum olduğumuzun çok açık net göstergesi.
    basit hatalar yaptı ince

2. Bana göre basit olmasa da tek hatası oldu desem daha doğru olur!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    100 bin dolarınız 3 ay sonra dolar 18,87 x0,14= 19,53 in üzerine çıktığında yine 100 bin dolarınız olmayacak mı?

Bir başka ifade ile sizin hesap dolar 3 ay sonrasında 18,87 de sabit kalırsa söylediğiniz doğru.

Ancak madem dolar sabit kalacaksa 100 bin dolarınızı TL ye dönüştürüp yüzde 29 ile değerlendirseniz, dolar bazında yıllık yüzde 29 kazanç elde etmeyecek misiniz?
    Bende aynı şeyi söylüyorum , TL faiz yüksek ve doviz artmayacaksa ( kişiye göre değişir) bozup TL faizine girilir

Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    %14-15 USD faizini babasının hayrına vermiyor bankalar sonuçta risk primi bu ve birşeyler fiyatlanıyor diye düşünüyorum...
    Banka mudi sine döviz bozdurdugu için primi MB den aliyor.,birşeylerin fiyatlamasi bayadir var

5. BTK ekşisözlük'ü engellemiş.

Bende şu an açılıyor ama superonline kararı henüz uygulamıyor diyedir büyük ihtimalle. Açamayan baya insan varmış başka servis sağlayıcılarda.

6.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Mansur yavaş fln hikaye, muharrem ince gibi bir zeka varken bu ülkenin hala CB adayı araması ne kadar cahil ve yobaz bir toplum olduğumuzun çok açık net göstergesi.
    zeka kübü değil zeka kırıntısı olan x bir politikacı bile o gece halkın karşısına çıkar iki kelam ederdi. kaybetmiş olabiliriz ama mücadelemiz devam edecek vs bir şeyler derdi en azından. tek hatası buydu demek de yanlış. onun öncesinde tüm mitinglerini ağırlıkla, hatta neredeyse sadece tayyip erdoğana giydirmek üzerine kurgulamak da ayrı bir zeka ve öngörü sorunuydu bence. bunu görenlere cahil ve yobaz demek de nasıl bir haddini, kendini bilmezliktir akıl alır gibi değil.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    BTK ekşisözlük'ü engellemiş.

Bende şu an açılıyor ama superonline kararı henüz uygulamıyor diyedir büyük ihtimalle. Açamayan baya insan varmış başka servis sağlayıcılarda.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bunu görenlere cahil ve yobaz demek de nasıl bir haddini, kendini bilmezliktir akıl alır gibi değil.
    Yok size demedim sn shorts, teessüf ederim ben kendi adıma dedim, niye üzerinize alındınızki?

Sayfa 899/1001 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •