Sayfa 9/221 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1767 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Artık daha paylaşım yapmak istemiyorum. Sayın lenoncan sayın KM demekki herkesi kalıbına göre kazikliyor. Benim zararimda kendime göre çok büyük. Herkesin bir dusuncesi elbet vardır. Bundan sonrası kim öle kim kala...
    Sayın KM bir gün bu yaptıklarından çok pişman olacak, ama iş işten geçmiş olacak.. Saygılarımla..
    Artık yazmaya gerek birşey olmadıkça yazmayacağım.. içimdeki bir his buraya takip eden birilerinin beni güldüğünü., Daha fazla bu duruma düşmemek için yazmayacağım.. Saygılarımla
    adamın onlarca şirketi var. KM pişman olacak demek çok iddalı bir laf. aynısı besim bey içinde geçerli. bu tür adamlarla
    başa çıkılması mümkün değil. ha derseniz ki öbür dünya var hesap kitap var. ona lafım yok. bu dünya da bir şeycik olmaz.

2. Nasılız ahali?
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3. Çelik kadar güçlü sinirlere sahibiz.
    Buradayız bekliyoruz üstad.
    Tahta kapanana kadar.
    Yıllar önce boynerdeydik. Patron geldi dağılın dedi dağıldık.
    Burada da aynı. Gelsin dağılın lann desin.
    Mecburen dağılcaz.

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Nasılız ahali?
    Yine yazık etti millete… her defasında yeni kurbanlar bulmakta da zorlanmıyor. çok şeytani çooook

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Gözü tabanda sebebi ne acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Yalnış anlaşılma olmasın. . . . . . . Ben kamyonu 8.4xx 8.5xx arasında bosalttım. . . . . . . Allah bin bereket versin. . . . . Heeee su 7.65 desteği calısacakmı bakalım ona göre yine bakarız.

saygılarımla
    7.65 cehennemin kapısıydı. Oraya ikazımızı koyduk. Yalandan tutunuyorum ayağı cekmeye calıstı. Yermiyiz? Tabiki hayır. Ve sonuç tabana kadar tazyik bittimi? Biraz daha iteklemesi lazım.

Bundan ayrı olarak yağmur gibi halka ırz lar geliyor para oraya akmaya devam ediyor ky nin butun ilgisi orda borsanın dusus trendini hızlandıran bir etkide bu.

Yetermi? Muhalefet iktidara gelince faizleri hoplatacağım diyorrrr

Sonuç

https://m.youtube.com/watch?v=B2AP1k...aG8gZGl5b3I%3D
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7. Ne yani yeni arzlar mı düşürüyor hisseyi. Bırak bu işleri Beşiktaş.

8.  Alıntı Originally Posted by cote de azur Yazıyı Oku
    Ne yani yeni arzlar mı düşürüyor hisseyi. Bırak bu işleri Beşiktaş.
    sn cote de azur,

Yazına cem yılmaz la cevap vereceğim. gece 1.53 de atılan mesaj (foruma yazdığın yazı gibi) bu sınıfa giriyor. . . . .

https://www.youtube.com/watch?v=VGz1dZ4Sg-g

daha detay istersen yazarım sıkıntı yok. ama o konudada fragman yazayım. zira yazımı gece okuyunca muhtemelen biraz da alkol etkisiyle sen yazdığımı hiç anlamamıssın. halka ırzla ilgili ne demişim?

Bundan ayrı olarak yağmur gibi halka ırz lar geliyor para oraya akmaya devam ediyor ky nin butun ilgisi orda borsanın dusus trendini hızlandıran bir etkide bu. (dikkatli okursan BİR ETKİDE BU demişim. halka ırz yuzunden dememişim.)

neyse sevgili arkadaslar okuduğunu cözemeyen insanlar borsayı nasıl çözecek? hazır yaz geliyorken eğer hala aynı kafada olmaya devam edecekseniz gidin kumda oynayın en azından zararınız olmaz.

saygılarımla

Sayfa 9/221 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •