Sayfa 9/570 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 65 - 72 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Joni Yazıyı Oku
    arkadaşlar 2 tür bonus var.

1- halka arzdan pay alan yatirimci 30 gun boyunca (payların işlem gördüğü günden itibaren) elinde tuttugu lotun yuzde 2'si kadar bonus alacaktir. (kağıdın işlem gördüğü günle beraber 30. gun sonunda 10.000 lotunuz varsa 10200 lotunuz olacak)

2- deniz yatırım 50 lot üzerinde talepte bulunarak hak kazanan bireysel yatırımcıya 1 lot ek hisse verecektir.

yani 50 lotunuz 51 lot olacak. 1000 lot alırsanız 1001 lot olacak... gibi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ayne öyle hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by xmanxxx Yazıyı Oku
    PD/DD 'nin yüksek oluşu 2033 sonrası ihalenin bu işletmeye kalmama ihtimali var. Bu nedenler ile önümüzdeki aylarda bu sayfaların ağlama duvarına dönmesi kuvvetle muhtemel. Ben de isterim limanım olsun ama bu fiyatla değil. 100.000 TL'lik passatı 500.000 TL ile alıp bunu fırsat olarak görüyorsanız ben de %2 bonus vermeye hazırım. (Şahsi görüşüm kimse kişisel algılamasın.) PD/DD oranı yüksek hisselerin bir vaadi olmalı. Ya Aselsan gibi stratejik olmalı ya da bilişim-teknoloji hisseleri gibi gelecek vaad etmeli.

Not: Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Herkes kendi yatırım kararını kendi değerlendirmesine göre verir.
    Zaten bu kadar büyük avantajlı halka arz da bir gariplik var...ancak ben zaten çok uzun Dursun istemiyorum uzun vade mecburen elimde ortalama yüksek Tüpraş var

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben düşünmüyorum almayı.vazgectim...bana da katakulli geldi...Alacak olanlara da bol kazançlar...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Ø Günlük Alım Emri Uygulaması

Halka arz büyüklüğünün 2/3’üne karşılık gelen 65,1 milyon TL kaynak ile payların işlem görmeye başladığı gün dahil olmak üzere 10 işlem günü boyunca her gün, halka arz fiyatından 420.000 adet günlük alım emri girilecek.

Bunu nasıl yorumlarsınız arkadaslar ilk 10 gün için.

5. Cüz-i bir miktarla bizde talip olduk bakalım bize sıra gelecek mi? Günlük alım girilecek olmasından ötürü ve önceki temettü ödemeleri de güven verdi diyebilirim. Memleketimin limanı olması cabası.

!Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!

6. Son dakikada bir miktar talep girdik hayırlısı bakalım...

7. İşletme hakkı kalan süre 14,5 sene,gerçekten komik,sermaye 27,300 oluyor halka arzla,yıllık karıda aşağı yukarı o kadar,yani kalan sürede bütün karı temettü olarak dağıtırsa ancak sermayeyi kurtarır,3 te ikisi yenmiş ekmeği satmak gibi bir şey...ayrıca direk olarak ilk halka arz gibi görünsede liman işinde global oyuncu olan Global liman dolaylı yoldan halka açık,ayrıca Batıçim'in yüzde yüz iştiraki Batıliman var hemde 300 dönüme yakın kendine ait arazisiyle,Batıçim tüm iştirakleriyle 780 milyon tl,hemde İzmir'in göbeğindeki 1000 dönümden fazla arazileriyle,artı Söke'siyle artı enerjisiyle...Bursa çimentoyuda unutmamak lazım,onunda Roda limanı var,Cemtaştaki payıyla birlikte 580 milyon tl pd'si var.

8. ben inanmadım güvenmedim...YTD

Sayfa 9/570 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •