Sayfa 9/21 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 168 madde; 65 - 72 arası.

Konu: 2 Yıllık Tahvil Faizi Nereye Koşuyor ?

Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    Faizde evet yükseliş patterni oluştuğunu gündeme getiriyorum. 3.53 de ise gizli bir sabit var gören gözler görüyor. Tl de kalmayı düşünmüyorum fırsatlar oluştuğunda altınla tl yi değiş tokuş yapıp bu süreci beklerken çay içeceğim.
    Kaydi altın mı yoksa fiziki altın mı?

2.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Sayın Cayci,

USD kurunu 3,53 TL'de sabitlemek için ne tür işlemler yapılıyor ve bunun günlük, haftalık yaklaşık maliyetini belirleme/tahmin etme imkanı var mı?
    Zaman elimizde olmayan hazinemiz.

15/08/2017 17:11:39 *bıst 100 endeksi'nde tarihi rekor günlk işlem hacmi rekoru kırıldı

3.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    Borsanın yükselmesi veya düşmesi pek kimseyi ilgilendirmez.
    Önemli olan faiz ve dövizdir.
    *
    PATTERN çalışmaya devam ediyor. Hizmetkarları ise borsa diyip dursun.
    *
    Gören gözler süreci çok iyi izliyor.

Peki ya faiz ve kurlarda tamamen kontrol kaybedilirse ne olur ? Bankalardan para çekim yasağı gelse bu 80 milyonu ilgilendirir. Ekranlarda hüloğğğ borsa yükseliyor 80 milyonu ilgilendirmiyor ama diğeri 80 milyonu ilgilendiriyor.

Pattern e baktığımızda faizlerin rekorlara koşma ihtimali göz önündeyse bu bir sonuçsa önceki önermemiz gibi süreç değil sonuç olarak bu olacaksa kurlardaki kontrolün tamamen yitirilmesi sonucu olacağı önceki kur hareketlerinden biliyoruz.

Bunlar 80 milyonu ilgilendiriyor. Ama tv de Hüloğğğğğ yol köprü borsa bunlar pek kimseyi ilgilendirmiyor.

Yersen.

Pattern e hizmetkarlar hizmet ederken pattern in onlarla işleri bittiğinde işsiz olacaklardır ve kimse onları hatırlamayacaktır.

Kum saatindeki tanecikler azalıyor.
    Borsa 110.000 e v yaptı. Göstergeler ise can çekişiyor.
    *
    Aynı 2016 nisana veya 2017 nisana benzeyen gösterge patternleri var. İnciğine cinciğine incelemeden tek tıkla görülüyor.
    *
    Dolarda al sinyali günlükte. Tahvil zaten alda.
    *
    Tanrı hepimizi aldatmaya çalışan pattern hizmetkarlardan korusun.
    Faiz rallisine kadar bir daha yazmayı düşünmüyorum. Amma keyifli oluyor yazmak.
    Tahvil 12.50 yi geçmeden 1 harf yazmayacağım. O da olursa yani.
    Çamlıhemşin de beton kamyonlarını izlerken çay içeceğim bu sürede.

4.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    Borsanın yükselmesi veya düşmesi pek kimseyi ilgilendirmez.
    Önemli olan faiz ve dövizdir.
    *
    PATTERN çalışmaya devam ediyor. Hizmetkarları ise borsa diyip dursun.
    *
    Gören gözler süreci çok iyi izliyor.

Sizin yaptığınız gibi Mohikan da Bir uyarıda bulunmuş musade istemiş kendisi elliot analizi takip ettiğim kadarıyla güzel di ..

Sonbaharda ağır bir kriz bekliyorum...

Çok kişinin canının yanacağı bu krizin; 2008 gibi V şeklinde bir kriz değil, U şeklinde, yani bir kaç yıl sürecek bir kriz olacağını tahmin ediyorum...

Sayın CayCi bahsettiğiniz ""2 YILLIK tahvili ekrana ekleyeceğim de MATRİKS kodun""u bilen paylaşabilir mi ?

5. Tahvıl (büyük harf )
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Sizin yaptığınız gibi Mohikan da Bir uyarıda bulunmuş musade istemiş kendisi elliot analizi takip ettiğim kadarıyla güzel di ..

Sonbaharda ağır bir kriz bekliyorum...

Çok kişinin canının yanacağı bu krizin; 2008 gibi V şeklinde bir kriz değil, U şeklinde, yani bir kaç yıl sürecek bir kriz olacağını tahmin ediyorum...

Sayın CayCi bahsettiğiniz ""2 YILLIK tahvili ekrana ekleyeceğim de MATRİKS kodun""u bilen paylaşabilir mi ?
    Ben bu sonbahar kriz lafını mayıs haziran gibi yazdım idi..
    Ama şimdi bakıyorum herkes in ağzında..

Herkesin beklediği şey olmaz..

FED in eylülde kem küm etmesine paralel süper ralli bekliyorum sonbaharda...

Herkesi ters köşeye yatırmalılar..
    Yükseldikça shortlayıp mazot olmalı insanlar ki..

Yoksa olmaz zaten..

7. O onu demiş bu bunu demiş o öyle buyurmuş herkesin dilindeymiş olmazmış.
    *
    Pattern in hizmetkarı bu kelimeler. Hiç bir geçerliliği yok. Pattern yıllarca oluşmuş bir varlık. Dün veya geçen yıl oluşmadı. Patterne hizmet her yerde.
    *
    Yazmayacaktım ama malesef gençler heyecanlı bilgiye aç.
    *
    Fazla düşünmeyin grafiğinizi açın.
    *
    Patternin hizmetkarı olmamak istiyorsanız gözlerinizi kapatın tüm düşüncelerinizden kurtulup derin nefes alıp verin 5 dakika. Sonra gözlerinizi açın yeni doğmuş gibi.
    *
    Ve PATTERN e hiç bir bilgin fikrin yokmuş gibi bak.

*

10 milyon dolarlık eğitimi verdik.
    -
    Çay ocağını devrettim bugün.
    *
    Hazır alıcısı varken.
    *
    Çay için.

8. ŞŞŞşşşşşh...

Sayfa 9/21 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri