Onemli Gunler Banner
Sayfa 9/186 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Bugun herkes saldrrdı. Bakalım. P.tesi nereye patlıycak...gözler iranın cevabında bana göre hiç bir halt yapamayacak...bu sıralar geride durup karı sindirme zamanı gibi...1550 üzeri 3 kapanış yaparsa yolu var....şimdilik savaşıyor burayı 2. Testi...

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bakıyoruz ortalık karışmış... koatik ortam Altının sevdiği... böyle olunca ‘gap’li açılış olabilir... kaçanın arkasından koşmak üzülerek zor diyorum...

3. 3.500 tane var 1560 ı görürse ful saldıracagız ortama uyacagız...ırak üzerinden kıvılcım başladı bakalım ne ladar yayılır

4. Ona 1587 i görmüş...

Trump: (İran) Eğer olursa (savaş) olur. Eğer bir şey yaparlarsa çok büyük bir şekilde karşılığını görürler.”

5. Teb ve deniz 60 bin sattı 27.03 den aldım 52 bin satıyorum 27.08 ortalamayla yarısı gitti...

6. Millet iyi saldırdı....27.16 dan ful verebilirdim...nasip akşama dönecek gibi bunların çogu akşama kucagıma düşer

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Millet iyi saldırdı....27.16 dan ful verebilirdim...nasip akşama dönecek gibi bunların çogu akşama kucagıma düşer

İyi ki kucaga vermediler...yarın beleşten elime iyi mal geçer...ons döndü...ful thy almışım şükür...çift kazanacam

8. Thy maliyet kac bende hisse aldim kapanista.

Sayfa 9/186 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •