Sayfa 9/184 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1472 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

AZTOR da izahnamede değişiklik oldu, bilmiyorum yararlanabilen oldumu, mükerrer talepler de karşılanacak, yani bir yatırımcı birden fazla kurumdan istediğinde en yüklü olan talep kabul ediliyordu, bunda hepsi kabul görecek, örneğin bir kurumda vadeli mevduatı teminat gösterip talepte bulundun, ikinci kere döviz hesabını teminat göstererek talep de bulunabiliyorsun, ya da farklı kurumlardan da aynı şekilde talep de bulunabiliyorsunuz, kurumun birinden mevduat hesabını, diğer kurumdan dövizi, öteki kurumdan da yatırım fonunu teminat gösterip talep de bulunabiliyorsun,
    Benim beklentim %2.32 oran,

Vakıfbank sıram 187000 saat 16.45 240000 talep sayısı 500000 olur gibi. Ziraat görebildiğim kadarıyla 159 bin civarı. En fazla bu 2 bankadan oluyordu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

3.  Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    Adamın çok üzerine gidip kalbini kırdık.

Buraların macitsiz hiç tadı yok. Konular yavan kaldı.
    sıkıntı yok dostum
    saat şu an 00:47 ve günlerden ctesi olmuş .
    saat 23:00 da (2 saat öncesi) hala arz açıktı
    şaka yapmıyorum
    girdim tıkladım, menülerde gezinti mümkün
    haaa başvurdum mu hayır!
    burda gariplik şu ???
    gün sonu saat 18:00 da kapanmış olması gerekmezmiyd??i
    böyle garip bir durumla ilk kez karşılaştım
    arz az oldu diye 24:00 a kadar açıkmı tutuldu??
    şu an tekrar kontrol ediyorum,
    evet şu an ekrandan silinmiş, arz kapalı
    katılan olduysa bol kazançlar dilerim

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    AZTOR da izahnamede değişiklik oldu, bilmiyorum yararlanabilen oldumu, mükerrer talepler de karşılanacak, yani bir yatırımcı birden fazla kurumdan istediğinde en yüklü olan talep kabul ediliyordu, bunda hepsi kabul görecek, ,

4. Bugün saat 17:00' ye kadar emir girilebiliyordu..
     Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    sıkıntı yok dostum
    saat şu an 00:47 ve günlerden ctesi olmuş .
    saat 23:00 da (2 saat öncesi) hala arz açıktı
    şaka yapmıyorum
    girdim tıkladım, menülerde gezinti mümkün
    haaa başvurdum mu hayır!
    burda gariplik şu ???
    gün sonu saat 18:00 da kapanmış olması gerekmezmiyd??i
    böyle garip bir durumla ilk kez karşılaştım
    arz az oldu diye 24:00 a kadar açıkmı tutuldu??
    şu an tekrar kontrol ediyorum,
    evet şu an ekrandan silinmiş, arz kapalı
    katılan olduysa bol kazançlar dilerim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Günlere 11-12-13 dersek son gün 13 saat 24:00 reset oluyor olmalı, yada olmuş olmalı
    Garip bir durum dediğim bu kısım, saat 23:00 e kadar aktif görünüyordu
    şu an yok
    saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    AZTOR da izahnamede değişiklik oldu, bilmiyorum yararlanabilen oldumu, mükerrer talepler de karşılanacak, yani bir yatırımcı birden fazla kurumdan istediğinde en yüklü olan talep kabul ediliyordu, bunda hepsi kabul görecek, örneğin bir kurumda vadeli mevduatı teminat gösterip talepte bulundun, ikinci kere döviz hesabını teminat göstererek talep de bulunabiliyorsun, ya da farklı kurumlardan da aynı şekilde talep de bulunabiliyorsunuz, kurumun birinden mevduat hesabını, diğer kurumdan dövizi, öteki kurumdan da yatırım fonunu teminat gösterip talep de bulunabiliyorsun,
    Benim beklentim %2.32 oran,
    Değişiklik konusu mükerrer talep ile ilgilidi. Ama şöyle;
    Aynı kisinin birden fazla basvurularinda tekliflerinde en yüksek talep girilmiş emre 1 adet girilecek ve bundan sonra mükerrer talep kontrolü yapılmayacak hepsine eşit oran dagitilacak.
    Örnegin; Bir kişi 2000-5000-10000 lot olarak üç farklı talep girmiş olsun. Sadece 10000 lotluk talebine ilk bir lot geldikten sonra şirketin kalan lotlari kalan talep arasında eşit dağıtılacak. Şayet mükerrer talepler eşit lot sayısına bağlı ise bu kez insiyatif tamamen şirketin elinde olacak. İster lot verecek isterse vermeyecek
    Bu durumda düz mantık tek bir kurumdan talep etmek daha yüksek lot getirebilir.

7. Sökeye katılamayanlar buna abanmış. Çevremde çok var. Sanayici bir arkadaş da firmayı dün öve öve bitiremedi. Yine 100-200 lotla avcumuzu yalarız.

Astor Enerji A.Ş.

Yüzde 3 dağıtım olabilmesi için yaklaşık 80-90 milyar tl istek olması gerekiyor. Ayrıca bu rakam nakit olmak zorunda. Benim beklentim yüzde 13-15 civarı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Sayfa 9/184 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •