Onemli Gunler Banner
Sayfa 9/58 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 462 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Bu üçkağıtçı dünyada daha çok soymaya gelirler bunlar hırsız .pp

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. genpower holding i aradım telefonla biri ile görüştüm 7 haziran da ki mahkeme sonucu olumlu veya erteleme kararı olursa ekim ayına kadar bir erteleme olursa borsaya kote olmak için haziran ayının ortasında başvuru yapacaklarını ana pazarda dikkat buraya gözaltı değil ana pazarda olmak için başvuru yapacaklarını söylediler gözaltı pazarı na da başvurucaklardır hangisi olursa yani burda önemli olan 7 haziran daki mahkeme den kötü bir sonuç çıkmasın o önemli borsanın her iki şirketide borsadan atmasının nedeni bu mahkeme imiş arkadaşlar hatta genpower holding daha önceden ana pazarda idi bunun da gözaltına gelmesinin nedeni yine bu mahkeme imiş olay hep bu 7 haziran da ki mahkeme ye dayanıyor batmazsa geri döner gibi iflas kararı çıkmasın

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    genpower holding i aradım telefonla biri ile görüştüm 7 haziran da ki mahkeme sonucu olumlu veya erteleme kararı olursa ekim ayına kadar bir erteleme olursa borsaya kote olmak için haziran ayının ortasında başvuru yapacaklarını ana pazarda dikkat buraya gözaltı değil ana pazarda olmak için başvuru yapacaklarını söylediler

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Anapazarda bizim dolandırıcılar yer alacak bunların hissesini kim alacak? Ben nominalden 80000 satarım alırlarsa boşa gitmesin bari Müjdat alsında yine birine rehin verir.

4.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Anapazarda bizim dolandırıcılar yer alacak bunların hissesini kim alacak? Ben nominalden 80000 satarım alırlarsa boşa gitmesin bari Müjdat alsında yine birine rehin verir.
    sen olayın farkında değilisin iflas etmezse eski gücüne geri dönebilir bu şirket o zaman bu iş en çok genpower holding e yarar alacağını tahsil eder patron dan ve onun la ilişkili olduğu firmalardan böylelikle ana pazar yolu açılır spk nın baktığı tek şey para kasada mı diyor buna bakıyor iflas etmedikten sonra bunu yapabilcek güçte bir firması var zamanında 800 milyon ciro yakalamış 200 milyon net kar etmiş bir firması var burda genpower holding in kasasına sadece 25 milyon girse ana pazar yolu açılıyor şirkete o yüzden her şey 7 haziran da iflas etmemesine bağlı iflas ederse hepsi biter gibi batar yani

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. o şirketin iflas etmesi demek bizim çbs gurubuna dönmemiz demek ayvayı yedik yani ilk önce bankalar tüm arsaları fabrika binasını yer bize ve işçilere bir şey kalır mı zor kalmaz bankalara fayda sağlar gibi görünüyor onlarda açık artırma ile satmaya çalışırlar fabrika binasını ve arazisini aynı çbs de olduğu gibi seneler sürer bu süreç yani biz ölünce biter gibi 5 10 20 sene sürebiliyor berbat bir durum yani satılması zor bir arazisi var çbs gurubu gibi büyük bir arazisi var olan bize olur elimizdeki hisseler çbs gurubu gibi beş para etmez hale gelir iflas durumunda

6. Ohal süresince erteleme kararı verilebiliyormuydu iflas kararı verilebiliyor erteleme verilemiyor diye biliyorum.

7. Hükümet, dün Resmi Gazeteâ€â•de yayımlanan yeni kararname ile son yıllarda hızla artan iflas erteleme taleplerini de Olağanüstü hal süresince (OHAL) süresince yasakladı. devam eden mahkeme süreçlerine bir şey demiyor yeni bir iflas erteleme taleplerini yasaklıyor sadece bununla ilgili bir madde bu

on dönemde tanınmış ve İSO 500 listesinde yer alan birçok büyük firma, iflas erteleme başvurusunda bulundu. İflas ertelemeye yönelik yoğun talep, tartışmaları da beraberinde getirdi. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, “İflas erteleme bir ihtiyaç ama â€ËÅ“iflas ertelemeninâ€╠simsarları da ortaya çıktı. Anadoluâ€â•da â€ËÅ“iflas erteleme mali danışmanlığıâ€╠ilanlarına bile rastlıyoruz. Şaka değil†dedi. İş dünyasından gelen talepler üzerine Haziran ayında yasalaşan torba kanuna, iflas ertelemeyi sınırlandırmaya dönük hükümler konuldu ve şirketlerin iflas erteleme başvurusunu, son bir yıldır bulunduğu yerleşim merkezinde yapması şartı getirildi. Ayrıca daha önce iflas ertelemeden yararlanmış bir şirket veya kooperatifin, erteleme süresinin bitiminden itibaren bir yıl geçmedikçe yeniden iflas erteleme talebinde bulunamaması hükmü yasaya konuldu.

8. Mahkemeniz yaklasiyo sayın ortaklar

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 9/58 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •