Sayfa 9/103 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 65 - 72 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. Şu an 1400 lotun 877 tlden fiyatı 1 milyon 277 bin tl......Çok küçücük spekler bile bu hisseyi nerelere çıkartabilir ,hayal bile edilemez....!!!!

Bir beyaz 1 tlden 120 tl olduysa yonga neden 10.000 tl olmasın?

Arkadaşlar kendimi motive ediyorum......Yarınk i 1000 tlyi kırmak için....!!!!

2. 8 lot eşleşecek var ,213 lot bekleyen var......!!!

3. Süper çalışıyorsun. Yibitaş ne alemde.

4.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Süper çalışıyorsun. Yibitaş ne alemde.
    Yazayım oraya....!!!

5.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Şu an 1400 lotun 877 tlden fiyatı 1 milyon 277 bin tl......Çok küçücük spekler bile bu hisseyi nerelere çıkartabilir ,hayal bile edilemez....!!!!

Bir beyaz 1 tlden 120 tl olduysa yonga neden 10.000 tl olmasın?

Arkadaşlar kendimi motive ediyorum......Yarınk i 1000 tlyi kırmak için....!!!!
    Kendimi motive ettim...Ya herru,ya merru.....Yarın 15 lotumu satışa koymayacağım....!!!

Bir spek illaki borsada kendinden söz ettirmek istiyorsa bundan daha ucuz bir hisse bulamaz....!!!

İnşallah speğimiz de benim düşündüğüm gibi düşünüyordur.....!!!!

6. 8 lot işlem geçti ama benim 3 lot yine gelmedi......Hayırlısı olsun...Bekleyen 159 lot tavanda.....!!!!

7. 3 lot 2280 den geçti....!!!!

Yazıklar olsun....!!!!

Ne varsa yongada varmış....!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Kendimi motive ettim...Ya herru,ya merru.....Yarın 15 lotumu satışa koymayacağım....!!!

Bir spek illaki borsada kendinden söz ettirmek istiyorsa bundan daha ucuz bir hisse bulamaz....!!!

İnşallah speğimiz de benim düşündüğüm gibi düşünüyordur.....!!!!
    Tatarım dönüşü olursa bu kazandığında yazdıklarında boşa gitmiş olacak.Artmasının sebebini araştır.Aşırı fiyatlandı.madem bu tür hisselerle ilgileniyorsun İŞBİR benim gözdelerimden.Ama şu an başka kağıttayım.Hedefime vardığım zaman geleceğim hisselerden birisi İŞBİR olacak.Bol Kazançlar...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 9/103 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •