Sayfa 9/651 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Serdarkazancı bey, behsat abim bu tahtayı yapanların bizleri hisseden sogutmak için buralara birtakım yazılar yazdıklarından şüpheleniyor. Bende behsat abime destek verip karşı tarafın pisikolajisini bozmaga çalışıyorum

Hasan bey,
    Karlılığı olan iyi bir şirket, piyasa değerinin altında işlem görüyor!!!
    Güneş balçıkla sıvanmaz
    Kim ne derse desin temeli sağlam sabırlı olmalı...

3.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Uzun yıllardır sadece ama sadece Gentaş'a yoru yapan birisi hiç de fena olmayan veriler açıklanıyor ve yatırımcının umutlandığı bir zamanda kalkıyor absürd bir fiyat teleffuz ediyor.
    Halihazırda PD/DD=0,70 olan senedi kalkıyor yerler vuruyor ve sonra teleffuz ettiği fiyata gelince alabileceğini de değil,o fiyattan sonra takip edeceğini söylüyor.
    Peki ama bu kadar değersiz gördüğün senede yatırım yapacağına borsada başka senet mi kalmadı?
    Senede bunca yatırım yapmış yatırımcının absürd bir rakkam teleffuz etmeyle moralini bozmayı mı amaçılıyorsun?
    Sorduğum soruya da bakın ! hala sanki şüphem varmış gibi soruyorum.
    Bu yorumunuza sadece üzüldüm Behzat bey , geçmiş hukukumuzu da düşününce içimden suçlayıcı ifadelerinize cevap yazmak dahi gelmedi. Hayırlı ve bol kazançlar , Allah gönlünüze göre versin.Sağlıcakla...

4.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Tüm girdileri döviz bazında ise,Kur artışı da stok değerlerini yükseltebilir görüşünüze katılıyorum.
    Yada hangi kalemlere daha çok ağırlık verilmiş?Ham madde,yarı mamul,mamul? 3 aylık bilançoda daha da belirginleşir sanırım.

Tabloyu buldum.Teşekkür ederim.

Esenkalınız...
    Bu durum nasıl olabiliyor yani 12tl mal edip neden 6 tl satsın ki ?
    Yani bu karı düşük göstermek değil de ne...
    önce 3 tl eden dükkanı yüksek expertiz değerleme ile 6 tl ver
    aradan 6 ay geçsin bu...
    olacak şey değil ya ky bu kadar aptal yerine konulmaz....
    pes doğrusu...
    ayıptır yazıktır hani ortaktık....
    pasa çakallık....
    Son düzenleme : DahaFazlaOlmaz; 06-03-2017 saat: 19:16. Sebep: hatalı önerme
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Bu yorumunuza sadece üzüldüm Behzat bey , geçmiş hukukumuzu da düşününce içimden suçlayıcı ifadelerinize cevap yazmak dahi gelmedi. Hayırlı ve bol kazançlar , Allah gönlünüze göre versin.Sağlıcakla...
    Sayın thugz2gether; üzülmeniz gerekirdi.Burada tertemiz, kimi borsaya henüz girmiş,kimi tecrübeli değerli kardeşlerim günlerdir senet hakkında veriler paylaşıp analizler yapıyorlar.Açıklanan faaliyet karı da hiç de kötü değilken sizin sadece bu tip özel günlerde senedin 1.20'ye gelince radarınıza alacağınız( yani alım noktanız 1.20 bile değil anlamında)doğru mu?
    Ben de size öteden beri saygı duyarım.Sizi Gentaş konusunda çok da bilgili görürüm.Ama böyle bir payşalım sizce doğru mu? Sizin besbelli elinizde senet yok.Ama bir de senedi 1,40-1,50 arasından alan insanları düşünün.Bu yorumunuzdan moralleri bozulmaz mı? üzülmezler mi?
    Lütfen doğruluğunu bir daha düşünün.Lütfen.

formasyon gerçekleşirse ( hayalim ) karlılığa göre belirlenen hisse değerini ( ederini ) görür!

ama gündem yoğun

referandum sonucu
    FED kararları vs.

dikkatli olmakta yarar var...

8.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Sayın thugz2gether; üzülmeniz gerekirdi.Burada tertemiz, kimi borsaya henüz girmiş,kimi tecrübeli değerli kardeşlerim günlerdir senet hakkında veriler paylaşıp analizler yapıyorlar.Açıklanan faaliyet karı da hiç de kötü değilken sizin sadece bu tip özel günlerde senedin 1.20'ye gelince radarınıza alacağınız( yani alım noktanız 1.20 bile değil anlamında)doğru mu?
    Ben de size öteden beri saygı duyarım.Sizi Gentaş konusunda çok da bilgili görürüm.Ama böyle bir payşalım sizce doğru mu? Sizin besbelli elinizde senet yok.Ama bir de senedi 1,40-1,50 arasından alan insanları düşünün.Bu yorumunuzdan moralleri bozulmaz mı? üzülmezler mi?
    Lütfen doğruluğunu bir daha düşünün.Lütfen.
    Moraller bozulmasın diye düşündüklerimizi yazmayalım mı Behzat bey ? Yeni arkadaşlar üzülmesin , şirket sizin düşündüğünüz , dediğiniz kadar iyi durumdaysa ben kafamda sizden daha düşük bir fiyatlama yaptım diye hisse fiyatı düşmez , tıpkı yıllardır olumlu beklenti içinde olan arkadaşların beklentilerinin hiç fiyatlanmamış olması gibi.

Eski forumda da defalarca yazdığım gibi bence bu şirketin sorunu ne sektörel, ne üretim, ne de satış. Kendimce şirkete 7 F/K gibi bir değer biçmemin sebebi tamamen şirket yönetimiyle ilgili.

Bakın aşağıya bir örneğini attım , 4.5 M ödenerek %30'u alınan 5K yüzey teknolojilerinin durumu. Kusura bakmayın ama özsermayesi eksiye düşmüş şirketi, tabiri caizse Gentaş'a itelemişler.

Yoksa siz hala Kahramanlarla aşık atmaya kalktığınızın farkında değil misiniz ?

Sayfa 9/651 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •