Sayfa 90/709 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 713 - 720 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Açıkta kalan babalardan bu hisseyle haftasonuna girmek isteyenlerinde çıkabileceğini düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Endeks topladığı halde spek aşağıları zorluyor
    Şimdi de yukarı doğru giderek mi topluyor

Yatırım tavsiyesi değildir!

3. Daha da komik oldu...

4.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Şimdi de yukarı doğru giderek mi topluyor

Spek olmakta zor
    Dostlar 2 den 2,05 e kadar alan arkadaşlara selam olsun.
    Spek gel aşağı bir şey deneyecez

5. Sessizlik arkadaşlar aman nazar değmesin. Herkese hayırlı cumalar.

6. Arkadaşlar özellikle böyle günlerde dalında dokunsan düşecek dut gibi hareket edip bu ve benzer yerlerde yorumlar yaparsanız elin oğlu o ağacı silkeler benim adıma farketmez isterse ağacı dibinden kessin ama maliyeti yüksek ve kısa vadeli arkadaşlara yazık olur,nacizane tavsiyem ürkekliğinizi belli etmeyin sessizce izleyin ve ne yapacaksanız sessizce yapın
    TEK BASINA TEKNIK ANALIZ ZARAR ETTIRIR... SADECE TEKNIK ANALIZE BAKARAK HAREKET EDEN ACEMI TEKNIKCI AVINA CIKAN TAHTA SAHIPLERINE MALZEME OLUR

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. MAKTK - Makina Takım

Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Sessizlik arkadaşlar aman nazar değmesin. Herkese hayırlı cumalar.
    Ben nazar duasını okumaya başladım bile. Bu spek çok baba adam işini biliyor. Büyüksün spek abi. Biraz da spek abiye dua edelim. Tutuğu altın olsun abimin. Spek abi kızmasın akşamüstü dedim ama bütçenin yarısı ile dayanamayıp daldım. Eee 2 ye değdirdi abim, onun ikramını geri çevirmek ayıp olur. Spek abim Allah yar ve yardımcın olsun. Paranı 4 e 5 e 10 a katlarsın inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Ben nazar duasını okumaya başladım bile. Bu spek çok baba adam işini biliyor. Büyüksün spek abi. Biraz da spek abiye dua edelim. Tutuğu altın olsun abimin. Spek abi kızmasın akşamüstü dedim ama bütçenin yarısı ile dayanamayıp daldım. Eee 2 ye değdirdi abim, onun ikramını geri çevirmek ayıp olur. Spek abim Allah yar ve yardımcın olsun. Paranı 4 e 5 e 10 a katlarsın inşallah.

Alırken kazanacaksın derdi üstad. Şimdi spek abim önce şu 2,19 u bir geçsin. Ellerinden öperim spek baba. Dostlar düşünün şimdi bntas gibi bir kağıttasınız. Oranın speki okşayıp okşayıp öpüyor. Bizim spek babanın kıymetini bilelim. Hemen şimdi gidip önce gofret, çukulata ve sonra da matkap alacağım. Doldur yelkeni rüzgar ile!

Sayfa 90/709 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •