Sayfa 90/761 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 713 - 720 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385

Burasi da "41 burda"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    6-7 kisi vardi. Hosuma gitmeyen birsey. Fiyatlar yazili degildi. Veya ben goremedim. Birinci ihtimal daha yuksek.

3. İstanbul Buyaka alışveriş merkezi

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İçerde 8 kişi vardı İstanbul Buyaka alışveriş merkezi 1 bayan müşteri bir çantayla çıktı diğerleri bakıyordu hala 😁fazla duaramadim hanım biraz masrafa sokacakti beni hemen kaçırdım oradan 😁😁😁

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. spk ege profil ile pimaşın birleşmesine oyay verdi cuma günü kapa düştü eger hazırlıklarını adam gibi yaparsan pazarlamayla ilgili birleşme en kısa zamanda hallolur yönetimden bilgi istemek şart oldu ben sadece verilen sözlerin tutulmasını istiyorum birleşmenin ege profilde oldugu gibi kusursuz yatırımcının lehine bir şekilde yapılmasını istiyorum bunu bize borclular gezete beyanlarını verdikleri demecleri yatırımcı unutur sanmasınlar yeter artık bir hisse 20 senedir yerindemi durur eger ben istanbulda olsam gezete beyanlarını alıp baskın yapardım elimden zor kurtulurlardı ama kul hakkını unutuyorlar mal sahibi mülk sahibi nerde bunun ilk sahibi (yönetim size söylüyorum)yeter artık bizde para kazanmak istiyoruz ytd.

7. Şahım ve aslanları teker teker geldi mi durmaz duramaz yerinde arkasına bakmadan deli tazı gibi koşar sıkmayın canınızı.

8. yeni gelen arkadaşlar ilk başta hoş geldiniz umarım ayağınız uğurlu gelir... bilanço gelince ilk dikkatimi çeken deri ceket satışlarındaki artıştı.. aşağıda göndereceğim resimde görülecektir.. bu çeyrekte ayakkabı ve çanta satışları düşük gelse de ceket satışları ciroyu düzeltmiş.. unutmadan 600 ile 1800 tl arası ceket fiyatları.. bu çeyrekte ciroya en yüksek katkıyı yapan satış kalemidir... insanlar fikir beyan eder, rakamlar gerçekleri söyler..

Son düzenleme : mdal; 05-11-2017 saat: 14:10.

Sayfa 90/761 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •