Sayfa 90/833 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 6657 madde; 713 - 720 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. https://youtu.be/kyP07ZLsuE4
    İçimiz dışımız ford olsun;)

2. Herhangi bir işletmenin tesislerinde araçların revizyon ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilmek için gerekli tüm ekipmanları içeren, böylece faaliyeti durdurmak zorunda kalmayan, filonun verimliliğini en üst düzeye çıkaran atölyelere dönüştürülmüş bir ticari araç filosu olan yeni Ford Pro Mobil Atölye hizmetini sunuyoruz. Her türlü programa ve yere uyum sağlayan ideal alternatif.

Ford Avrupa nın yaptıklarından bir şey.Güzel….

3. Enflasyon'da temettünün verimsizliğine ben de katiliyorum. Şirketin ilk aylarda yaptığı kârlar TL olarak yıl sonuna kadar değerini yitiriyor. Bir de temettü tarihine kadar 3-4 ay daha eriyor. İki taksit ödendiği durum daha vahim. Enflasyon %5 iken %10 temettü verimi olan hisse düşünürsek enflasyonun %100 olduğu durumda %6-7 temettü verimi olur diyebiliriz kabaca. Hisse fiyatı enflasyon ile birlikte güncel olarak artsa da temettü bir önceki seneye ait ve aradan geçen aylardan sonra çoktan erimiş durumda olacaktır.

4. 2Ç bilanço ile birlikte 50 dolara hareketine başlamasını bekliyorum.Lap lap lap dev adımlarla böyle.

5. Ford kamyonetleri gecen yıla göre satıs olarak Abd de 3 katına cıkmıs.
    Bu yapılan dönüşümle mi alakalı?Yoksa abd ekonomisiyle mi alakalı bakmak lazım….
    Ytd syg

6. Perakende kamyon satışı Haziran ayında 820 adet, son 4 ayın en düşük rakamı, tahmin ve temennim kur avantajı nedeniyle ihracata ağırlık vermeleri, iç piyasayı kısmaları.

Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği (ODMD) verilerine göre, otomobil ve hafif ticari araç pazarı Haziran 2023'te yıllık %37,5 artarak 110.861 adet olarak gerçekleşti (Haziran 2022: 80.652). Binek otomobil satışları yıllık bazda %40,1 artarak 89.833 adede ulaşırken hafif ticari araç satışları da yıllık bazda %27,3 artarak 21.028 adet oldu.
    TOASO'nun satışları bir önceki yıla göre %10 azalışla 16.321 oldu. TOASO'nun binek araç satışlarında önceki yıla göre %19,7 azalırken, hafif ticari araç satışlarında %22,3 artış görüldü. TOASO'nun pazar payı Mayıs ayına kıyasla 5,3 puan azalarak %14,7’ye geriledi.
    FROTO’nun satışları önceki yıla göre %64 artış göstererek 10.907 adede yükseldi. FROTO'nun binek araç satışları önceki yıla göre %233 artarken, hafif ticari araç satışlarında da %40,6 artış görüldü. FROTO'nun pazar payı Mayıs ayında %9,5 iken Haziran ayında ılımlı bir artışla %9,8’e yükseldi.
    DOAS’ın satışları önceki yıla göre %16 artışla 12.018 adede ulaştı. DOAS'ın binek ve hafif ticari araç satışları yıllık bazda sırasıyla %12,9 ve %76,8 artış kaydetti. DOAS'ın pazar payı Haziran’da önceki aya göre 4,6 puan azalarak %10,8 oldu.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. Çin’in çip üretiminde kullanılan önemli maddelerin ihracatının kısıtlaması pek hoş olmadı

Sayfa 90/833 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •