Sayfa 900/1001 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Virüsün genetik zincirinde gerceken lokal degisiklikler oluyormus.
    Honkong'lu hastada (2. defa virüse yakalanan) virüsün genetik zincirinde bulmuslar (Ispanya'da yakalanmis). Ama Virüs genel olarak ayniymis.
    Itibar etme
    Çocukken zaturre geçirdiysen
    Sende daha bağışıksın zate
    O honkonglu
    İki zature yi kısa aralıkla yaşamış
    Değişen bişey yok
    Genetik olarak aynıymış Mış muş
    İnanma onlara
    Kilo ver içki sigara bırak tek yol şimdik bu

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    İlk defa temaslı olduğum birinde covid çıktı. Ortalama 30 saniye temasımız oldu yinede insan tedirgin oluyor. Çember sandığımızdan daha dar. Ve şu anda mart-nisandan daha fazla risk var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oturduğum mahalle ve çevresindeki 3-4 mahallenin son hali. Daha önce bu kırmızılık 10-15 noktada öbeklenmişti şu anda çevrwmde tek yeşil veya mavi alan yok. Her an biri ile temaslıyım. Temas etmemek mümkün değil. Bindik bir alamete gidiyoruz nereye. Bakanın günlük açıkladığı kadar hasta ankarqda sadece bu 4 mahallede vardır. Dün imamoğlu istanbuldaki günlük vaka sayısı Türkieye toplamı kadardır dedi. Mansur yavaş önceki gün ankrada 17 ölüm vardı ogğn Türkiyede ölü sayısı 22-22 açıklandı dedi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Ispanya/Italya dahil Avrupa'nin bir cok ülkesinde, sene basindan bu güne kadar ölenlerin sayisinda gecen yillara nazaran fazla ölüm söz konusu degil.
    Hatta bazilarinda daha az ölüm vakasi var (Almanya örnegin).
    Buradan çok kötü araba kullandıkları, cinayette meyilli oldukları,uyuşturucuya erişimde zorluk yaşadıkları veya berbat cerrahları olduğu sonucuda çıkabilir.

O egeli ben değilim

4. Benim oturduğum yerde 2-3 yerde mavilik yeşillik var geri kalan tertemiz genelde .

Ama son bir iki haftadır bazı günler inanılmaz bir yorgunluk halsizlik kas ve kemik ağrısı sonra geçiyor bir süre sonra .

Bir yerden kaptık işte hafif şekilde atlatıyoruz en son kan tahlil diye üniversiteye gittim oradan belki de kaptık .

Gerçi kimseyle temasım olmadı orada kan alan kişi dışında onu da tanıyorum gayet sağlıklı anlamadım gitti

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Buradan çok kötü araba kullandıkları, cinayette meyilli oldukları,uyuşturucuya erişimde zorluk yaşadıkları veya berbat cerrahları olduğu sonucuda çıkabilir.

Cikmaz mi? Tabii ki cikar.
    Hastanede masada kalanlar azaldi, hastane enfeksiyonlari azaldi vs.
    Araba kazasinda ölüm cok degil artik zaten (3.500/yil).
    Ancak gercek sonuc sene sonunda, veya seneye, belli olacak. Ne kadar insan yeterince diger hastaliklarda tedavi görmedi ölecek o zaman belli olacak.
    Su anda güncel koronadan ölen sayisi ev kazasinda ölenlerden az.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

Oturduğum mahalle ve çevresindeki 3-4 mahallenin son hali. Daha önce bu kırmızılık 10-15 noktada öbeklenmişti şu anda çevrwmde tek yeşil veya mavi alan yok. Her an biri ile temaslıyım. Temas etmemek mümkün değil. Bindik bir alamete gidiyoruz nereye. Bakanın günlük açıkladığı kadar hasta ankarqda sadece bu 4 mahallede vardır. Dün imamoğlu istanbuldaki günlük vaka sayısı Türkieye toplamı kadardır dedi. Mansur yavaş önceki gün ankrada 17 ölüm vardı ogğn Türkiyede ölü sayısı 22-22 açıklandı dedi.
    Yaşadığınız yerdeki mezarlık ve parkların yerini öğrenmiş olduk .
    Zaten artık rakamlara değil haritaya bakıyorum.
    Ekonomik nedenlerle artık sokağa çıkma yasağı olmaz diyen arkadaşıma sevdiklerinin canına ne kadar değer biçiyorsun dedim sustu. Düğün salonları, halı sahalar , futbol maçları tamamen hatalı kararlardı. İlave olarak bazı bilim kurulu üyeleri bu süreçte tv’den uzaklaşı verdi.

O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yaşadığınız yerdeki mezarlık ve parkların yerini öğrenmiş olduk .
    Zaten artık rakamlara değil haritaya bakıyorum.
    Ekonomik nedenlerle artık sokağa çıkma yasağı olmaz diyen arkadaşıma sevdiklerinin canına ne kadar değer biçiyorsun dedim sustu. Düğün salonları, halı sahalar , futbol maçları tamamen hatalı kararlardı. İlave olarak bazı bilim kurulu üyeleri bu süreçte tv’den uzaklaşı verdi.

Abi cebeci asri mezarlığı hep merak etmişimdir
    Haritada tarifliyebilirmisin

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Cikmaz mi? Tabii ki cikar.
    Hastanede masada kalanlar azaldi, hastane enfeksiyonlari azaldi vs.
    Araba kazasinda ölüm cok degil artik zaten (3.500/yil).
    Ancak gercek sonuc sene sonunda, veya seneye, belli olacak. Ne kadar insan yeterince diger hastaliklarda tedavi görmedi ölecek o zaman belli olacak.
    Su anda güncel koronadan ölen sayisi ev kazasinda ölenlerden az.
    Bu arada alkollü araç kullanmayı unutmuşum.
    Hastahanede müdahale gereken hastalar şu anda gerçekten zor durumda açıkçası ağustosta böyle olacağımızı hiç düşünmedim. Bilsem hastahane işlerini tamamlardım. Sonuçta bu süreç sonrasında hastahanelerde ciddi bir yoğunluk oluşacak.

O egeli ben değilim

Sayfa 900/1001 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •