Sayfa 902/1003 İlkİlk ... 4028028528929009019029039049129521002 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bu iş iyice boka sarmaya başladı. Herkes bir hareket bir yenilik olacağını sandı en başta ama bir şey olduğu yok.

KKM si dolan adama 1 kereliğine mahsus sus payı olarak klasik mevduattan 5-10 puan daha fazla ver olayı sessizce kapatalım salağa yatalıma döndü bu iş.

Bir an önce gelsin vade günü bankanın kapısını tekmeyle vurup açıp yenileyin KKM tekrar diyeceğim böyle giderse
    kkm den yeterince çıkış olunca dövize basmayı kaldırıp....doları zıplatırlar...dolayısı ile merkezin ödeyeceği maliyet bankaları kucağına atılmış olur....köylü kurnazlığı yani...arada kkmden mevduata geçenleri sevmiş olurlar...

2.  Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    kkm den yeterince çıkış olunca dövize basmayı kaldırıp....doları zıplatırlar...dolayısı ile merkezin ödeyeceği maliyet bankaları kucağına atılmış olur....köylü kurnazlığı yani...arada kkmden mevduata geçenleri sevmiş olurlar...
    salağa yatalımın diğer adı köylü kurnazlığı....

3. Halkbank 5.2m 35 gün %39 düz TL mevduat bağlandı

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Başka bankaya geçince yüksek oran niye versin kkm nin olduğu banka teklif edecek tabiki
    Mudinin kkm hesabı dolduğu gün yüksek cezbedici oran vereceksin ki adam yine gidip kkm yapmasın. Başka bankalarda işin içine dahil edilirse o zaman rekabet olur bankalar arası ve düz klasik faizler artar.

Şöyle olmalı

KKM hesabının dolduğu gün parayı bize taşırsan şu kadar hoşgeldin TL ayrıcalıklı faizi gibi gibi.

O zaman adam tek kişinin tek bankanın ağzının içinden çıkacak orana kaldıysa KKM dönüş gününde ne anlayacağız kkm den vazgeçme işini.

Maksat kkm yi azaltmak ise herkes işin içine girecek. Yoksa 10 yılda anca % 10 çözülür kkm hesapları

5.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bu iş iyice boka sarmaya başladı. Herkes bir hareket bir yenilik olacağını sandı en başta ama bir şey olduğu yok.

KKM si dolan adama 1 kereliğine mahsus sus payı olarak klasik mevduattan 5-10 puan daha fazla ver olayı sessizce kapatalım salağa yatalıma döndü bu iş.

Bir an önce gelsin vade günü bankanın kapısını tekmeyle vurup açıp yenileyin KKM tekrar diyeceğim böyle giderse
    Aynen ben de öyle yaptım zaten bir milyon üstüne 3 aylığına %45 verdi %25'ten devam

6.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Halkbank 5.2m 35 gün %39 düz TL mevduat bağlandı
    Hocam siz kkm yapmıştınız yanlış mı hatırlıyorum.Kkm dönüşü ise düşük bağlamışssınız neden kkm yapmadınız?

7.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hocam siz kkm yapmıştınız yanlış mı hatırlıyorum.Kkm dönüşü ise düşük bağlamışssınız neden kkm yapmadınız?
    KKM yapmamıştım üstat, Mart ayında KKM oranı çöp olduğu için uzun vade girmiştim ve döviz atağını kaçırdım. Sağlık olsun dedim konuyu kapattım. Bu seferkinde de 1 ay bir piyasayı gözlemleyeyim o esnada da alabileceğim en yüksek oranlardan birine park edeyim istedim.

KKM olayını enparadan takip etmeye çalışıyorum...Bu gün KKM denediğimde adam MB kur açıklamadığı için işleminize devam edemiyorum dedi.

Sayfa 902/1003 İlkİlk ... 4028028528929009019029039049129521002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •